Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rengeteg itt a "Lehetek e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteg itt a "Lehetek e terhes? " kérdés. Ha tényleg kiderülne, hogy terhes vagy, mit csinálnál?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 00:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Sokkos állapotba kerülnék, sírnék, nem örülnék.

A barátom is tanul még, én is. Nem hiányzik egy gyerek. Mindketten később szeretnénk gyereket.

Nincs meg az anyagi háttér. Nagyobb az esély az abortuszra...

Remélem, nem áll elő ez a helyzet egyelőre.


19/L

2014. jan. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Most meglepődnék mert 4 hónapja nem szexeltem :D

Amúgy meg attól függ, hogy kitől lettem terhes.


Ha pl csak egy komolytalan futó kaland, akkor nem tartanám meg.


Ha szakítás után, akkor se. Olyannak minek szüljek, akivel nem akarok már együtt lenni?


Ha a páromtól, akibe szerelmes vagyok és ő is szeret, akkor miért ne tartanám meg? Szerelmükn gyümölcse, akármilyen helyzetben vagyok.

2014. febr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elmennének abortuszra, és elszidnák az összes rohad bigott fanatikus vallásos szentfazekat, akik ellenzik az abortuszt. Utána meg csinálnák tovább, amit előtte, és elmegyógyintézetbe kéne szerintük csukni a sok szentfazekat, mert nekik úgy jó, ha csinálják az ágyban.
2014. febr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Bár sosem tettem fel ilyen kérdés az oldalon, azért válaszolok.

Biztos megijednék kicsit, mivel ugye nem tervezett a dolog, de szinte 100%-ra mondom, hogy megtartanám. A barátommal már volt erről szó, mellettem állna. Ahogy a szüleim és a párom szülei is.

Még tanulok, párom dolgozik, de megoldanánk, az biztos.

2014. febr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!