Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal 3 napja feküdtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 3 napja feküdtem le először nem védekeztünk de nem élvezett belém! Mit csináljak? (14 éves vok) Hogy mondjam el anyunak ha nagy a baj?

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 19:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%

anyu, gáz van.


HOGY LEHETSZ EKKORA #@&??.+*¤$ !


//100 ig elszámolok, lenyugszom//


Huh, szóval. MIndenképpen keress fel egy dokit. ha biztos vagy benne, hogy terhes lettél az előváladéktól, akkor az abortusz még asszem neked ingyenes. nyugi altatásban csinálják. Szüleid ugyan nagyot fognak csalódni, de el kell nekik valahogy mondanod, mert ezt titokban megtenni képtelenség.

21/L

2009. dec. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%

gondolkodtál volna előre.

és igen lehet "nagy a baj".

és hogy mondod el?! Anya hülye voltam lefeküttem a pasimmal és lehet terhes vagyok, ugye nem versz agyon?!

kb.


ja szintén 14 éves lány.

2009. dec. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy kis eszed ha lenne....

Már 1000 ilyen kérdés volt,biztos Te is láttál már párat belőle,hogy ha már valaki ennyire nem gondolkodik miért nem tanul abból?!

Egyébként röviden összefoglalva:

-imádkozhatsz,hogy ne legyél terhes és megjöjjön a menstruációd.

-kb. 2hét múlva veszel egy tesztet megcsinálod.DE az nem biztos,hogy valós dolgot mutatja majd.

-Anyádnak meg nyugodtan mondd el,vállald a felelősséget,ha nem gondolkoztál!Odaállsz elé és "Anya,van egy kis baj.Felelőtlen voltam és lefeküdtem a barátommal,de nem védekeztünk."


ÉS még két fontos dolog:

-Az ELŐVÁLADÉKTÓL is teherbe lehet esni.

2009. dec. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Hát az hogy nem élvezett beléd, nem jelent semmit.Az előváladékban is van/lehet spermium.Ha nem jön meg a mensid, akkor mindenféleképpen szólj anyukádnak. biztos megérti. Hasonló cipőben jártam én is, csak nem voltam ilyen fiatal.

A szüleim nagyon megértőek voltak.

De máskor vigyázz!

2009. dec. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

az első 19:20-as vagyok.

amúgy én is 14/L vagyok.

Neked pedig nem ártott volna biosz órán figyelni...

2009. dec. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi stupiditás... :D Őrület. Ki kéne plakátolni minden utcára h AZ ELŐVÁLADÉKTÓL IS LEHET TERHES!!! Jah meg ne dugasd magad ilyen korán. :D
2009. dec. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Lődd magad fejbe az emberiség érdekében.Köszi.
2009. dec. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Lehetett volna annyi eszetek h gumit húzzatok...
2009. dec. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%

...idióta....jesszusom 14 évesen....

21/L

2009. dec. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Mondd el Nekik,de ne öld meg Magad szégyenedben.Majd anyádék megteszik helyetted.

21 L

2009. dec. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!