Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal 3 napja feküdtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 3 napja feküdtem le először nem védekeztünk de nem élvezett belém! Mit csináljak? (14 éves vok) Hogy mondjam el anyunak ha nagy a baj?

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 19:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

A pasidnak is sok esze volt/van! Biztos ő is 13-14 éves....

Gratula!

2009. dec. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Az vesse rá az első követ, aki még sosem csinált butaságot. Az én lányom 17 éves. Ha későn szólna nekem, amikor már nagy a baj, akkor sem haragudnék, csak nagyon fájna, és magamban keresném a hibát, hogy miért nem mert velem beszélni. Szerintem beszélj anyukáddal. Örülni biztos nem fog, de azért kitagadni sem. Ő már tapasztalt, felnőtt nő, és szeret téged. Kizárt, hogy ne segítsen.
2009. dec. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!am megnyugodhatok mert megjött!nagy kő esett le a szívemről!és még egyszer köszi!
2009. dec. 7. 07:18
 14/22 anonim ***** válasza:
Akkor a további nyugtatás érdekében: attól, hogy megjött, még lehetsz terhes. Van olyan ismerősöm, aki 15-16 évesen úgy lett boldog anyuka, hogy a terhesség alatt szinte végig megjött neki. Észrevenni meg csak akkor lehetett, amikor már késő volt.
2009. dec. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
utolsó: hülye vagy. mit riogatod még szegénykét? tudod mekkora erre az esély? biztosan nem terhes, ismerősöd meg valami betegségben szenvedett, vagy marhára átvert
2009. dec. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Utolsónak én is szólnék. Nem mondom, hogy nem lehetséges, de igen is előfordul.Nem csak 14-15 éveseknél, hanem többször szült nőknél is.Elég szomorú, hogy erről te nem tudsz.


ennek ellenére,tényleg kicsi az esély.

2009. dec. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"utolsó: hülye vagy. mit riogatod még szegénykét? tudod mekkora erre az esély? biztosan nem terhes, ismerősöd meg valami betegségben szenvedett, vagy marhára átvert"

Teljesen egészséges gyermekeknek adtak életet mindannyian. Ugyanis több olyan ismerősöm van, akik 3-4., legdurvább esetben a 6. hónapig menstruáltak. Ráadásul a kishölgynek a 3-4. nap után jött meg. Ennyi idő bőven kevés, hogy ne jöjjön meg...

2009. dec. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
tudom h lehet attól terhes valaki h megvan neki mert bnőm is így járt de akkor is később jön meg nekem meg pontosan!de hát majd kiderül h mi lesz!és köszönöm aki sajnál és segít nem pedig kioszt van így is elég bajom!
2009. dec. 7. 11:12
 19/22 anonim ***** válasza:
10:53 akkor ha menstruál, ott már valami baj van. terhesség alatt nem lehet normál esetben menstruálni és továbbra is tartom a véleményem, hogy nem kéne frászt hozni szegény csjra, így is elég be van tojva, nem kelletek még ide ti is (te meg a későbbi hozzászóló)
2009. dec. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

18:09:

Senki nem mondta, hogy egyáltalán a helyzet teljesen normális. Nőgyógyászati probléma esetén megjöhet terhesség alatt is, nem lehet kizárni. Még mindig jobb, ha a kislány tart a dologtól (mert igenis van mitől), mint ha elhallgatod előle, és újra meg újra megteszi. Te neveld csak tudatlanságba a gyereked. Én nem fogom...

2009. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!