Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 9 órával előbb vettem be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 órával előbb vettem be a tablettát, mint szoktam. Vegyek most be még egyet, hogy tökéletes legyen a védelem, vagy csúsztassam mindig egy órával visszább?

Figyelt kérdés

Yasminelle-t szedek, de valamilrt azt hittem, hogy ma már szombat van, és azt hittem, kimaradt a pénteki tablettám. Így gyorsan bevettem azt. Aztán rájöttem, hogy még csak péntek van, és így 9 órával előbb vettem be, mint ahogy kellett volna. Most az első héten vagyok, ez a 7. nap. És hétfőn szeretkeztem utoljára (a párom utána elutazott). Egyébként 3 és 3/4 éve szedek fogamzásgátlót folyamatosan.


Mit tegyek? Vegyek be egyet a szokásos időpontban;


vagy vegyem be holnap 10 órával korábban, holnapután 11 órával korábban, stb, míg vissza nem áll az eredeti időpontra?


Csak nem akarom, hogy ne legyek védve, mert lassan megérkezik a párom.


2009. dec. 18. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én már amióta tabit szedek és valami kérdéses, akkor feltalálom magam, előszedem a betegtájékoztatót. Kinyitom. Fellapozom a nekem kellő oldalt és ELOLVASOM! Tégy így te is.. Vagy ez csak számomra egyértelmű??


Egyébként úgy gondolom nem szükséges bevenned most egy másikat is. Majd holnap a szokásos időben.

2009. dec. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Képzeld, elővettem a betegtájékoztatót, el is olvastam már sokadszorra, de arra vonatkozóan nem írt semmit, hogyha valaki ennyivel korábban veszi be. Arról ír, hogy 1-2 óra eltérés belefér, na de ez annál lényegesen több. Valamint azt is írja, hogyha egyel többet vesz be valaki, attól nem lesz baja. Úgyhogy tanulj meg különbséget tenni. Egyébként CSAK akkor kérdezek valamit, ha már nem tudok utánanézni sehogy. Ugyanis a nőgyógyászom és a háziorvosom is csak 11-ig rendelt tegnap. De azért kösz, hogy leírtad.
2009. dec. 19. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!