Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlótól hízás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlótól hízás?

Figyelt kérdés
miért fogja mindenki a hízást a gyógyszerre? igaz némelyik megköt(het)i a vizet de az csak víz és nem zsír. a gyógyszer max csak az étvágyat növeli és ilyenkor habzsol az ember. de ha valaki megállja és mellette még mozog is akkor nem fog elhízni csupán attól mert fogamzásgátlót szed.. nem így van?
2014. máj. 9. 11:32
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
De okos vagy! Tessék, kapsz egy kekszet.
2014. máj. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
50%

Pontosan!:)Én is így látom. Nem a tablettától hízik az ember, hanem a gyenge akaraterőtől! Nekem is meghozta az étvágyamat, de kis odafigyeléssel és mozgással korrigálható! Kb 3kg-t szedhettem fel..

A barátnőm 11 kg-ot szedett fel és állandóan azt hallgatom tőle, h hiába fogyizik, nem is tud tőle fogyni mert hizlalja. Igen... Mert suliba 2 kifli mellé délután 2-ig édességeket majszol, de ő ezt észre sem veszi és hiába figyelmeztetem, valamiért ő azt rögzítette magába, h a gyógyszer az oka..-.-

2014. máj. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Tudod hányszor írtak már ki ugyan ezt a kérdést miért nem lehet utána keresni, pl. tegnap is volt egy ilyen
2014. máj. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
bocs már hogy megkérdeztem.. nem szoktam végignézegetni a kérdéseket hátha akad köztük hasonló téma. ha nincs 2-3 perced hogy válaszolj vagy szimplán csak nehezedre esik akkor hunyj szemet a kérdés felett.. egek
2014. máj. 9. 11:45
 5/37 anonim ***** válasza:
azért mert az hormon, és a hormonoktól hízik az ember.ennyi
2014. máj. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:

3.!

Akkor kérlek már tegyél megjegyzést a "Szerelmes lettem a haveromba/osztálytársamba/szomszédomba..." kérdésekre is mert azok is mindennaposak! -.- Atya ég, h mikben eltudnak egyesek akadni...

2014. máj. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
A google ból is rá kereshetsz csak tudod milyen idegesítő hogy mindig ugyan azt írják ki? Kinek mekkora, leszek-e terhes, milyen az ideálod, el szakadt a gumi estig sorolhatnám... és ez minden nap kint vannak ezek a kérdések főleg nem is egyszer ....nem kell megsértődni...
2014. máj. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező igen képzeld ki tudunk akadni, itt, mert mi segíteni próbálunk másokon, de felmegy az emberben a pumpa, amikor 100-adszor kell ugyanarra válaszolni. Én ha kérdést írok ki sokkal gyorsabb először a keresőbe felül beírni mire vagyok kíváncsi és az esetek 80%ban már megtörtént és egyből megkapom rá a választ! És csak a maradék 20-ban kell megírnom a kérdésem...
2014. máj. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
6os rajta vagyok az ügyön
2014. máj. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
5ös. attól hogy hormont tartalmaz nem fogsz elhízni tőle. csupán az anyagcserédre lehet hatással és a hormonháztartásodra. ha lelassul az anyagcseréd, hajlamosabb leszel a hízásra. de ha nem zabálsz össze vissza és odafigyelsz mit eszel akkor nem fogsz hízni. 1-2 plusz kiló meg gyógyszer nélkül is befigyel.
2014. máj. 9. 11:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!