Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlótól hízás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlótól hízás?

Figyelt kérdés
miért fogja mindenki a hízást a gyógyszerre? igaz némelyik megköt(het)i a vizet de az csak víz és nem zsír. a gyógyszer max csak az étvágyat növeli és ilyenkor habzsol az ember. de ha valaki megállja és mellette még mozog is akkor nem fog elhízni csupán attól mert fogamzásgátlót szed.. nem így van?
2014. máj. 9. 11:32
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a másfajtát arra értettem, hogy az első tabletta szedési szakaszban 21 tabletta 7 nap szünet verziót szedtem, de amúgy 4 különbözőt, most egy 24 nap 4 placebo tablettást szedek. Tehát nem ragadtam meg egy gyógyszernél. Az úszás miatt a hüvelygyűrűt meg nem ajánlotta a nőgyógyászom, pedig lehet az lenne a tökéletes választás, de az ízületeim meg nem bírnak más sportot, ördögi kör... :D
2014. máj. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Wow, 32-es, nagyon gratulálok a kitartásodhoz! Csomóan itt nyavalyognak egy helyben ülve, pedig tessék, lehet ezt így is!!!

Most ezen felbuzdulva megyek tornázni :D

2014. máj. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

32es én nem is gondoltam h ugyan annál a gyógyszernél maradtál meg :)

így van csajok, mozogjunk! én is 2 naponta edzek, mert jól esik és muszáj is :D

2014. máj. 9. 14:34
 34/37 anonim ***** válasza:

embeeeeeeer... te magad mondod ki: megváltoztatja az anyagcserét.


ok h nem termel zsírsejteket, de mivel sok mindent tönkre vág, így lehetséges a hízás. mondjuk én pont fogytam tőle, de másoknak nagyon bekavart, és mivel a szedés befejezése után sem állt vissza a régi állapotra a dolog, ezért csak a tabit okolhatjuk, mert végső soron amiatt történt minden.

2014. máj. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
de fogd már föl h ha nem zabálsz össze vissza akk nem fogsz hízni bármilyen lassú is az anyagcseréd. ilyen pl a hypothireosis (pajzsmirigy hormon alul termelődés). ilyenkor belassul az anyagcsere és hajlamosít a hízásra. engem is ezzel kezelnek/kezeltek és csodák csodájára nem híztam el megfelelő diéta mellett.
2014. máj. 9. 16:25
 36/37 anonim ***** válasza:
pedig vannak olyan hormonbetegségek, ahol akkor is hízol, ha szinte semmit nem eszel. de abban igazad van, h sportolni kell, én mindig is így vélekedtem.
2014. máj. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
0%
A kérdezőnek teljesen igaza van, ha nem zabálsz nincs mitől hízni! Auschwitzban nem voltak kövér emberek!
2014. máj. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!