Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlótól hízás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlótól hízás?

Figyelt kérdés
miért fogja mindenki a hízást a gyógyszerre? igaz némelyik megköt(het)i a vizet de az csak víz és nem zsír. a gyógyszer max csak az étvágyat növeli és ilyenkor habzsol az ember. de ha valaki megállja és mellette még mozog is akkor nem fog elhízni csupán attól mert fogamzásgátlót szed.. nem így van?
2014. máj. 9. 11:32
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
még mindig csak magamat tudom ismételni (azt úgy is annyira szeretitek). hunyjatok szemet a kérdés felett ha nem tetszik valami!
2014. máj. 9. 11:55
 12/37 anonim ***** válasza:
hormonoknál mindegy h mit és h eszel, ha bekavarnak, akkor hízol mint állat. én speckó fogytam tőle, de amikor abbahagytam, akkor elkezdtem hízni, amit azóta sem nagyon tudok leadni. bár én folyton hízok meg fogyok, felváltva. a bajom inkább azzal volt, hogy éjjel-nappal fájt a fejem, és hasonló sz...rságok.
2014. máj. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Valaki karót vagy kárót nyelt
2014. máj. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
igen én is ezt mondom hogy bekavarhatnak de nincs zsírsejt termelő hatásuk. ha megfelelő minőségű ill. mennyiségű kaját eszel és sportolsz akkor nem lehet gond.
2014. máj. 9. 12:01
 15/37 anonim ***** válasza:
50%
Na ne má tényleg, nem mondod, köszönjük ezt a fontos infót és hogy megosztottad velünk
2014. máj. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
kérlek, semmiség :) bármikor
2014. máj. 9. 12:08
 17/37 anonim ***** válasza:
:DD
2014. máj. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Ha mindenre tudod a választ, akkor miért tetted fel a kérdést? :)
2014. máj. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

Éljenek a 64%-osak

64% Forever

2014. máj. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
azt a paszta :OO
2014. máj. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!