Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlótól hízás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlótól hízás?

Figyelt kérdés
miért fogja mindenki a hízást a gyógyszerre? igaz némelyik megköt(het)i a vizet de az csak víz és nem zsír. a gyógyszer max csak az étvágyat növeli és ilyenkor habzsol az ember. de ha valaki megállja és mellette még mozog is akkor nem fog elhízni csupán attól mert fogamzásgátlót szed.. nem így van?
2014. máj. 9. 11:32
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
ha pontosan elolvastad a kérdésemet, a végén rákérdeztem hogy jól tudom e? lásd: "nem így van?" és mivel legtöbbetektől csak oltást kaptam hogy hogy merészeltem kiírni ezeregyedjére ezt a kérdést, mások pedig nem adtak logikus kész érvekkel az állításommal ellentétest véleményeket ezért megerősítettétek abban hogy igen is jól tudom hogy a fogamzásgátlónak max csak étvágynövelő hatása van :) persze az egyéb mellékhatásai is van (ha előjönnek)
2014. máj. 9. 12:50
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem attól hízik az ember, viszont nagyon kényelmes ráfogni. Én speciel örülök a felvetésnek, mert 1 évig szedtem, most tettem le (feljött 5 kiló, de azért mert nem mozogtam... máskor is feljött, ha csak ültem egy helyben all day :D ), s ezért minden hozzászólást és véleményt szívesen olvasok róla. Lehet, pár nap múlva én is kiírom a kérdést, hogy új emberek lássák. Miért ne? Erről szól az oldal.
2014. máj. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
na a fogalmazásban van 1-2 bibi de mondanivalóját lehet még érteni szerintem :D
2014. máj. 9. 12:55
 24/37 anonim ***** válasza:
?
2014. máj. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
jaj nem rád értettem 25ös hanem az én előző hozzászólásomra :)
2014. máj. 9. 13:09
 26/37 anonim ***** válasza:
ja értem :)) mert mondom én bárhogy olvasom, ez nem lett kotyvalék :D
2014. máj. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

De hát pont ezért hizlalhat a fogamzásgátló szedése. Mert hatással van a vízháztartásra, vagy jobb étvágyat csinál, vagy lassul az anyagcsere.

Senki, de senki nem olyan hülye, hogy azt hiszi, hogy mondjuk a tabletta kalóriatartalmától hízik.


A másik: nem lehet lefogyni attól, ha csak úgy eltornázgatunk mellette, akkor nem hízunk el (már ha hajlamosak vagyunk rá a tabletta szedése alatt), ha igazán keményen diétázunk. Nekem 1000 kcal környékén kell tartanom az étrendem, ha tartani akarom a súlyom.


A szervezetünk nem egyformán reagál a fogamzásgátlóra, olyat is ismerek, aki pont hogy fogyott a szedése alatt.

2014. máj. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
de én is pont ezt mondom 28as. ha nem zabálsz 2 pofára nem fogsz sokat hízni
2014. máj. 9. 13:25
 29/37 anonim ***** válasza:

Amíg nem szedtem fogamzásgátlót olyan anyagcserém volt, hogy így visszagondolva 3-4 ezer kalóriát simán megettem egy nap és meg se látszott, 18-as bmi alatt voltam pedig heti 4-szer úsztam, heti 2-szer 1-2 órát röplabdáztunk, az egyetem elején a röplabda kiesett, az úszás megmaradt, továbbra se híztam, ugyanúgy 3-4 ezer kalória lement aztán elkezdtem szedni a gyógyszert és 1 év alatt 30 kiló feljött. Volt benne egy adag depresszió, kevesebb mozgás a vége felé viszont a kaja megmaradt, mert éhes voltam, ahhoz a mennyiséghez voltam hozzászokva.


Elkezdtem diétázni, max 2 ezer kalóriát ettem (2200 az alapanyagcserém) és újra elkezdtem rendszeresen úszni. A súlyom meg se moccant a félév alatt. Csökkentettem 1500re a kaját, így viszont olyan kábalégy lettem, hogy nem bírtam a heti 4 úszást plusz tanulást. Visszavittem 1800ra a kaját, úgy már ment a tanulás, de csak heti 2-3 úszás mellett nem estem össze a fáradtságtól. Aztán meguntam, leraktam a tablettát és 4 hónap alatt ledobtam 20 kilót 2 ezres kaja mellett heti 1 úszással, mert záróvizsgáztam.


Most más fajta tablettát szedek és heti 2 úszás és 2 ezer kalória mellett ha megiszom a napi 2-3 liter folyadékomat stagnál a súlyom. Viszont kőkeményen tartanom kell magam, hogy ne zabáljak mellé, mert iszonyat éhes vagyok mindennap, lassan besárgulok annyi répát és salátát eszek, hogy elűzzem az éhséget, mert nyárig a 4-5 liter folyadék erre nem megoldás.


Szóval igen kitartás kérdése is, de van amikor a hormonrendszeredet annyira megbolygatja, hogy fejre is állhatnál akkor is hízni fogsz. Mondjuk ilyenkor irány az orvos, hogy gáz van. Nekem szerencsére stagnált a súlyom és nem híztam a levegőtől, de akkoris bosszantó volt, hogy tabletta nélkül erőfeszítés nélkül lefogytam, mellette meg sehogy se tudtam.

2014. máj. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
persze, nem is azt mondom h ki kell tartani 1 gyógyszer mellett. ha nem válik be akkor váltani kell. nem minden szervezetnek jó egy fajta gyógyszer. de ha megvan a megfelelő és van önkontroll akkor tényleg nem szabad problémának lennie.
2014. máj. 9. 14:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!