Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha veszek kondomot pénztárnál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha veszek kondomot pénztárnál szoktak kérni személyit vagy elröhögi magát egyszerűen a pénztáros h neked biztos nem fog az kelleni:D?

Figyelt kérdés
16f

2014. máj. 9. 21:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szőkenő bemegy a patikába

- jónapot, tartanak XXL óvszert?

- igen, hány dobozzal kér?

- köszönöm nem kérek, csak megvárom amíg jön valaki aki vesz

2014. máj. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha normál méretekkel rendelkel, bármelyik durex jó lesz. De abban sincs semmi, ha 1 óráig válogatod. Mi már 1,5 éve védekezünk gumival, de sokszor még én is válogatok, főleg, ha csak néhány akciós, jól áttanulmányozom őket. 23 éves vagyok és nőnemű, de sokszor néztek már 16-17 évesnek. Azt ne kérdezd, hogy hogy, de ha alkoholt veszek, általában kérik a személyimet... :)

Múltkor pedig egy 55 körüli férfi is válogatta a gumit, nincs ebben semmi.

Ne parázz, olyan ez, mintha csokit válogatnál (még db-ra árban is hasonló a durex :D).

2014. máj. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, gyógyszert szedek évek óta, de van, hogy én is megállok a tescoban az óvszeres résznél és körülnézek. Mivel ott van egyéb kiegészítő dolog is. Pont 1 hete álldogáltam ott vagy negyed órát, és a vőlegényemnek mondogattam, hogy mennyi új féle durex van, és h kár, hogy amikor még nem szedtem gyógyszer 1-1 olyan nem volt...:D

Amúgy mikor nem szedtem gyógyszert, nőként én is vásároltam és válogattam. Senki nem nézett hülyének, vagy furcsán. Ha te is természetes dolognak kezeled, akkor mindenki annak kezeli. Ha látják, hogy zavarban vagy, az megmosolyogtató. :)

2014. máj. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én is nőként válaszolok, sokszor vettem óvszert a tescoban, soha egy pillanatig nem volt ciki. Az eladó még csak fel sem nézett. Ha ez ciki számodra akkor szerintem a szexhez sem vagy elég érett. Nincs abban semmi rossz, hogy az ember óvatos és nem akar idő előtt gyereket.


26N

2014. máj. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
egy 16 éves lány, vagy fiú hol érett?
2014. máj. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Senki nem fogja megkérdezni,elkérni. Ki van írva a pénztáraknál, hogy szexuális segédeszközt 18 év alattiak nem vásárolhatnak kivéve ÓVSZER! Elveszed,berakod a kosárba és ennyi. Az ,hogy hogyan viselkedik a pénztáros meg inteligencia kérdése....vegyél ott ahol nem érzed magad zavarba...ha meg igen akkor nem biztos ,hogy szexelned kellene még :)
2019. jan. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!