Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 negatív teszt,1 hét késés,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 negatív teszt,1 hét késés, fájó duzzadt mellek. Valaki tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk együtt a párommal, így nem igazán örülnénk egy babynek most. Utoljára május. 30-án jött meg, kb mindig késik a mensim , de mivel mindössze megszakítással védekeztünk így aggódom. Csináltam egy tesztet 1 nappal a várt után illetve a 4. napon, mindkettő egyértelműen negatív lett. A mellemet hetek óta duzzadtnak érzem, és a bal mellbimbóm néha érzékeny is. Hétfőre van időpontom orvoshoz. De addig is tudtok valami tanácsot adni hogy mi lehet ez ?
2014. júl. 4. 12:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A ciklusodban a peteeresed kornyeken voltal?
2014. júl. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Úgy érted hogy a peteérés környékén voltunk-e együtt ?
2014. júl. 4. 12:19
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen:)
2014. júl. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pontosan nem számoltam ki, de valószínűleg akkor is voltunk együtt.
2014. júl. 4. 12:33
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem stresszeltél az elmúlt időszakban?

Pl. nekem ha megduzzad a mellem, egyértelműen meg fog jönni, de te ismered a tested.

Szerintem nincs gond, csak még jobban felizgattad magad, hogy aggódsz.

Legközelebb védekezzetek és elkerülitek ezt a problémát.

2014. júl. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ettől a bizonytalanságtól stresszelek, de már annyira hogy aludni is alig tudok ..

A mellem nekem is szokott duzzadni a mensi előtt, de most kb egész hónapban fájt, remélem nem valami komolyabb a gond.


És azt kihagytam hogy többbször éreztem hogy puffad, feszül az alhasam ( olyan mindjárt megfog jönni érzés), és párszor éreztem nyilaló fájdalmat a bal petefészkem körül.

2014. júl. 4. 12:45
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet, de csak álpozitív teszt van, álnegatív nincs. Ezt érdemes megjegyezni.
2014. júl. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ezzel mit akarsz mondani ?
2014. júl. 4. 13:03
 9/13 anonim ***** válasza:

azt akarja mondani, hogy előbb vagy nemterhes, mint terhes, és inkább mutat babát a teszt, mint létező probléma mellett azt hogy nincs semmi


- én csak lefordítottam, egyébként nincs erről tapasztalatom

2014. júl. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem a múlt hónapban szóról szóra ugyanez volt...:) úgy fájt a mellem, mint még soha, több héten keresztül, mi is csak megszakítással védekeztünk, érzékeny volt a bimbóm, és 1,5 hetet késett...két tesztet vettem, mindegyik negatív lett, voltam dokinál, azt mondta, hogy nincs baba, sőt más gond sem, valószínűleg a sok stressz, a munkahelyi változás (nappalosból éjszakás műszakba kerültem) a felborult bioritmus miatt késik...ezután kicsit megnyugodtam és meg is jött. :)
2014. júl. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!