Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett mikor jön meg a menstruációtok?

Figyelt kérdés
Azt írja a tájékoztató, hogy mivel mindig ugyanazon a napon hagyjuk abba a tabletta szedését, ezért mindig ugyanazon a napon is kell megjönnie. Viszont ha leszámoljuk a 28. napot, akkor mindig más napra jön ki az időpontja. Tehát ha pl. szeptember elsején (hétfő) jön meg, akkor a 28. nap 28-a, ami vasárnap. Most akkor hogy számoljak?
2014. aug. 17. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindig ugyanazon a napom fog megjonni mivel harom heti adagod van pontosan. Tegyuk fel hogy hetfon kezdted el szedni. Hetfon is hagyod abba. Utana pedig het napos szunet kovetkezik.

Nekem az utolso tabletta beszedese utan harom-negy napra jon meg mindig es akkor fejezodik be korulbelul amikor az elsot beveszem.

2014. aug. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én pl. kedden hagyom abba és szerdán kezdem el. A gyógyszermentes nap 4. napján jön meg azaz mindig szombaton. A napok változnak de a szombat mindig marad.
2014. aug. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor valami nem oké nálam.:D Csütörtökön veszem be az utolsót, és 3 hónapja a rákövetkező szerdán jött meg, 2 hónapja kedden, 1 hónapja hétfőn, azért gondoltam, hogy ma kellene megjönnie, de ha ezen az elven vagyok, hogy mindig egy nappal korábban jön meg, akkor lassan hamarabb kellene megjönnie, minthogy befejezem a tablettát, ami ugye lehetetlen.
2014. aug. 17. 19:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első 3 hónapban nekem is pénteken jött meg azóta szombaton jön meg. De szerintem ezt kérdezd meg az orvosodtól is.
2014. aug. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megvárom a holnapot, mert ha nem jön meg holnap sem, akkor már nagyon gyanús, és muszáj lesz elmenni. Köszönöm a válaszokat.:)
2014. aug. 17. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!