Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon nagyon nagyon sürgős!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagyon nagyon sürgős! Mekkora a valószínűsége a terhességnek? Tudunk még valamit tenni?

Figyelt kérdés

a barátnőmmel lefeküdtünk védekezés nélkül. Pénteken múlt el a menzesze. Szombaton volt az aktus. Oldalt fekve csináltuk, amikor úgy éreztem hogy "végem van" akkor mindig kivettem és orálisan kényeztetett, de nem tudtam elmenni, ezután újra visszaraktam. Ez 2 és fél óráig tartott, a menetnek este 7kor lett nagyjából vége. Amikor már mondta hogy hagyjuk abba mert nem bírja, kivettem, és a barátnőm észrevette hogy a hasamon van ondó. Orgazmust egyáltalán nem éreztem, nem lőttem bele a barátnőmbe szóval az 99%, hogy előváladék volt, de ugye én mindig visszatettem gumi nélkül. Este "kimosta" magát forró vízzel mert azt hallottam hogy az is segít. Ezek után is rajtunk volt a para, egyből intézkedtem hozattam az egyik közeli haverommal Szlovákiából(azért onnan mert ott nem vény köteles) esemény utánit (Escapellan 1500), ezt másnap (vasárnap) délben elvittem neki hogy azonnal vegye be. Megtette. mennyi az esélye hogy teherbe eshet? 18F

Menstruáció vége: 2014.09.26

Aktus ideje: 2014.09.27 (16:30-tól 19:00-ig körülbelül )

Escapellan bevétele: 2014.09.28 12:00 kb.



2014. szept. 29. 01:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Kérdező! Általában végig szed 1 levelet ami 21 db és onnantól. Az utolsó bevett tabletta másnapján. Attól függ. Van 28 db-os is. A betegtájékoztatóra rá lesz írva, hogy mikortól véd.
2014. szept. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Akkor most nagyjából mennyi az esélye a terhességnek? 1-10ig ha az 1 a biztos terhesség.
2014. szept. 30. 02:13
 13/18 anonim ***** válasza:
Volt vérzése a tabletta bevétele után? 3 hét múlva teszteljetek egy érzékenyebb fajtával.
2014. okt. 1. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
mensi után 1 hétig nem valószínű a teherbeesés.
2014. okt. 1. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

9-es.

És miből gondolod, hogy a kérdező párja terhes lett?

2014. okt. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

9-es vagyok. 4-es kommentet is én írtam

Nem a kérdező párja lett terhes, hanem az én ismerősöm aki nem vérzett a 72 órástól és azóta már nem sokára szül.

2014. okt. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Már régen tesztelhetne a barátnőd.Akkor kiderül.


Október 14-e van. Mennyi az esély?Vagy igen,vagy nem. 50%.

2014. okt. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
nincs semmi jele a terhességnek, már jelentkezni kellett volna pár dolognak de semmi. Még megbeszélem vele hogy vegyünk-e tesztet
2014. okt. 20. 00:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!