Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha szedem a tablettát, megjöhe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szedem a tablettát, megjöhet úgyis, hogy közben terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Ne nézzetek hülyének,konkrétan hallottam ilyen esetet. (ismerős) Tehát ha aggódom,hogy esetleg nem jól vettem be a tabikat, akkor megnyugodhatok ha megjön, vagy így mégsem?

18/L


2010. jan. 22. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha közvetlen menstruáció előtt volt az aktus, akkor megjöhet még az a havai, és majd csak az utána következő marad ki. Én ilyenről hallottam. De ez nem gyakori.
2010. jan. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha rendesen szeded, nem hagysz ki szemeket és nem szedsz olyat, ami gyengíti a hatását, akkor nem lehetsz terhes. A teherbeesés tabletta mellett mindig figyelmetlenség következménye.
2010. jan. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Morcika83 ***** válasza:
Szia, lehetsz terhes gyógyszer mellett is! Sajnos! Nagyon kevés az esélye de meg esett már mással is.Nem, nem feltétlenül marad el a menzesz, én 3 hónapig menstruáltam miközben terhes voltam.A tabletta kihagyástól, késöbbi bevételétől is megnő az esély.
2010. jan. 23. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!