Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Még nem voltam nőgyógyásznál....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem voltam nőgyógyásznál. Leírná nekem valaki pontosan mit csinál a nőgyógyász? Légyszíves, bunkók ne írjanak

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

megkérdezi, hogy van e már nem életed, ha van milyen módon védekezel, ha gyógyszert szedsz, melyiket szeded. Aztán, van e valami panaszod, miért jöttél stb...

Majd levetkőzöl a paraván mögött, aztán felfekszel az asztalra, hogy megvizsgáljon. Na ez egy elég sz@r, megalázó póz, de hát ezt kell szeretni. Általában kenetet is vesz, megnézi h netán nincs e HPV gyanu... Ha valami olyan jellegű dologgal jössz, amit nem lehet így megvizsgálni akkor hasi vagy hüvelyi ultrahang (ez utóbbi szintén nem leányálom).

Aztán köszönsz és mész.

2010. jan. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az attól függ, hogy miért mész nőgyógyászhoz.
2010. jan. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Miért pasik lesznek nőgyógyászok! Halál ciki előtük :)
2010. jan. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert egy nő sokkal kegyetlenebb egy másik nővel ilyen szituációban.
2010. jan. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!