Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap a barátommal szeretkezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap a barátommal szeretkeztünk és a 3. menet közepén (nem élvezett el még utánna sem) berakta nekem gumi nélkül 2x. Lehet ebből valami bajom még amellett, hogy fogamzásgátlót szedek?

Figyelt kérdés

de csak ennyi. fog.gátlót szedek 1 hónapja már lassan. Tegnap kezdtem a szünetet és ma vagy hnap kell megjönnie. De közbe szedtem 10 napig antibiotikumot is. A kérdés: lehet-e vmi bajom abból, h berakta nekem vagy nyugodtan várhatom a mensim? A barátom azt mondta, h nem lesz úgysem semmi baj mert már a 2. menetnél is alig volt spermája... Nos?

köszi előre is


2008. aug. 15. 08:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy milyen gyógyszereket szedtél mellette. A betegtájékoztatóban pontosan le van írva, hogy melyek azok a hatóanyagok amik befolyásolhatják a fogamzásgátló hatását. Az pedig, hogy a barátodból mennyi sperma jött ki vagy mennyi nem, teljesen független ettől, mivel az előváladékban is van sperma.
2008. aug. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném, de kérdezd meg a nőgyógyászodat.
2008. aug. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,ha csak berakja,attól még nagyon kicsi az esély,hogy terhes lehetsz! (ugye,van olyan védekezési forma is,hogy megszakított közösülés,és ott se élvez el a fiú,és kicsi az esély,hogy terhes lesz a lány,persze nem azt mondom,hogy ez a jó módszer,mert azért annyira nem biztonságos). Ha az első elélvezés után megtörölte a péniszét,akkor még kevesebb az esély,ha nem voltál a termékeny napod közelében,akkor még kevesebb. Ráadásul milyen a fogamzásgátló tablettád?Mert vannak olyanok,amik 1 nap vagy 1 hét után már védenek. És ha idegeskedsz,akkor meg az gátolhatja,hogy megjöjjön,szóval lazulj,és várj türelmesen egy kicsit!

Azért majd írj,hogy mi lett...

2008. aug. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 4ik napon szokott megjönni a szünetben, szóval ne aggódj azon se ha picit később érkezik,csak nyugi :)
2008. aug. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mercilon tabit szedek és ma vagyok a 2. napon a szünetemben és nem jött meg. A tájékoztatóra az van írva, hogy: "Egyes gyógyszerek csökkentik a tabletta hatékonyságát. Ezek közé tartoznak az antibiotikumok (pl: ampicillin, tetraciklinek és grizeofulvin)..." Akkor ez most azt jelenti, hogy CSAK ezek a gyógyszerek csökkentik a hatását? Én Ceclort szedtem. Az nincs a papírjára írva.
2008. aug. 15. 20:00
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A nevek a hatoanyagot tükrözik nézd meg a gyogyszer dobozát van-e benne vmelyiik
2008. aug. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyiket sem említik meg
2008. aug. 16. 08:56
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd a termászet megválaszolja a kérdésedet,az lesz a legbiztosabb!
2008. aug. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nehogymár terhes legyek ha tabit szedek és csak 2x berakta azt nem csinált semmit...
2008. aug. 16. 11:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném, még van két napod, ne aggódj ;)
2008. aug. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!