Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap a barátommal szeretkezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap a barátommal szeretkeztünk és a 3. menet közepén (nem élvezett el még utánna sem) berakta nekem gumi nélkül 2x. Lehet ebből valami bajom még amellett, hogy fogamzásgátlót szedek?

Figyelt kérdés

de csak ennyi. fog.gátlót szedek 1 hónapja már lassan. Tegnap kezdtem a szünetet és ma vagy hnap kell megjönnie. De közbe szedtem 10 napig antibiotikumot is. A kérdés: lehet-e vmi bajom abból, h berakta nekem vagy nyugodtan várhatom a mensim? A barátom azt mondta, h nem lesz úgysem semmi baj mert már a 2. menetnél is alig volt spermája... Nos?

köszi előre is


2008. aug. 15. 08:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
a papírjára az van írva h a 2. ill. 3. napon kell megjönnie. most vagyok a 3. napon
2008. aug. 16. 12:16
 12/12 anonim ***** válasza:
Általában a 2. vagy 3.napon jön meg,lehet eltérés,nyugi!
2008. aug. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!