Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy szedjem tovább a tablettá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szedjem tovább a tablettát? Többi lent.

Figyelt kérdés

Az van hogy, a fogamzásgátlót vasárnaptól szedem.. most vasárnap vettem be az elsőt, de véletlen a hétfőit vettem be, aztán hétfőn a keddit, tegnap meg a vasárnapit és akkor így visszatértem a napokhoz.. Viszont most akartam bevenni a mait, és most látom, hogy vasárnap-hétfő-kedd-szerdát már bevettem, és nem rémlik hogy ma bevettem volna, de az se hogy valamikor kettőt

Ilyenkor mit csináljak?

Ha beveszem ma a csütörtökit, és így egy nappal megrövidül a hónap, és a következő havi elsőjét egy nappal korábban kezdem el szedni, mint szoktam, a úgy jó? Meddig használjak kiegészítő védekezést? Félek nagyon.



2014. dec. 17. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Először is töltsd le aplikációban a telefonodra, azt a kis menstruációs naptárat, ha beállítottál mindent, akkor minden nap jelezni fog, hogy be kell venni...és ha bevetted leokézod, így később bármikor visszatudod nézni, h bevetted e vagy sem, ha már emlékezési problémáid vannak, ez legalább segít...:) továbbá célszerűbb olyan esetben, ha véletlenül rossz napot vettél be, onnan folytatni, ahol épp tartunk. Vagyis ha hétfő van és te véletlenül a vasárnapit vetted be, akkor kedden vedd be a keddit, szerdán a szerdait stb. és mikor a levél végéhez érsz utoljára bekapod azt a maradék egy szemet...így kevésbé zavarodsz össze. Egy szem miatt szerintem felesleges aggódni, főleg úgy, hogy valószínűleg azt is bevetted, hisz eltűnt a bogyó, kidobni csak nem dobtad, tehát beszedted azt is valamikor, vélhetőleg egy nap bevettél 2 szemet...csak nem emlékszel. Ha nagyon félős vagy, akkor alkalmazhatsz 2 hétig kiegészítő védekezést, de előbb elkezdeni az új levelet nem kéne, mert azzal megboríthatod a jól beállt, megszokott menstruációdat...annyit egyáltalán nem ér egy szem bogyó, főleg, ha óvszert is használsz néhány napig. :) 26/N
2014. dec. 18. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!