Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Párkapcsolatban ciki gumival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban ciki gumival védekezni? Ez most komoly?

Figyelt kérdés
Több kérdésnél is olvastam már ezt, ez komoly? És mi van azzal, ha a nő nem akar vagy nem tud fogamzásgátlót szedni? Nekem speciel valószínűleg nem szabad majd szednem (még nem volt rá szükség, hogy felmerült volna, szűz vagyok, de a családban vannak öröklött hajlamok, ami miatt már anyámnak se ajánlották), akkor én elmehetek a búsba? És ha egyszer férjem lesz?

2015. jan. 9. 19:19
1 2
 11/18 l9o9l válasza:
0%
Szkafanderben napozni sem ciki. Csak éppen ortopéd dolog.
2015. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A 8-as vagyok: az óvszer - szabályosan és normál minöségüt használva - gyakorlatilag ugyanolyan megbízható, mint a gyógyszer.

Mi sok éve használjuk, és soha nem volt semmi probléma vele. A gyógyszer nem jöhetett számitásba, mert komolyabb problémáim voltak töle, így ez a módszer volt, ami szóbajöhetett.

2015. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Joe.38 ***** válasza:
0%
Ciki, Nem ciki csak kellemetlen és drága. A popsiszex a megoldás.
2015. jan. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 l9o9l válasza:
0%
Sose csináltam még gumival. Egyszer beleélveztem egy lányba, akkor megijedtem, de megnyugtatott, hogy ő védekezik. A kikapós módszert alkalmaztam egyébként mindig, de mást nem beszélnék rá, mert ez a módszer bizalmi kérdés. Nem lenne ilyen nagy a pofám ha beficcent volna egy gyerek:)
2015. jan. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
0%
Abban az esetben ha az orvos mondja hogy nincs mas vedekezesi mod,de egyebkent keptelen vagyok elfogadni hogy a baratnomet ovszerben dugjam.
2015. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem voltam hajlandó gyógyszerrel mérgezni magam, nálam ez elvi kérdés. Egyik barátomnak sem volt baja az óvszerrel. Ugyanis közöltem, hogy ez van, vagy nincs szex. :) Ha szeret, és nem akarja, hogy görcsölj minden hónapban hogy vajon megjön-e vagy sem, akkor kibírja. Ennyi. :) 23/N
2015. márc. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Egyáltalán nem ciki és abszolút biztonságos hogyha rendesen használjátok. Én fiatalabb koromban utáltam a gumit és inkább gyógyszert szedtem amitől a 25. szülinapomra szép visszeres lett a lábam. Ha tehetném ma már nem mérgezném vele magam, pedig imádtam az előnyeit.
2015. márc. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
igazva van joenak. fel kéne ébredni hogy az egyetlen terméászetes védekezései forma popószex. nem gumi nem tabi és nem mgeszakítás. pont.
2015. máj. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!