Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Be kellett vennem egy Escapell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be kellett vennem egy Escapelle tablettát. Mennyire hatásos? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sajnos a párom elment bennem. Mikor az óvszert feltöltötte vízzel,egy kis lukon szivárgott a víz. Mivel este történt a baleset másnap be is vettem a tablettát kb 17-18 órára rá. Nem hánytam ki a tablettát. Egy két mellékhatása volt neki.

#escaelle
2015. febr. 10. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Hatásos nyugi.

Nálunk duevább baleset volt: a gumi szanaszét szakadt így a párom telibe talált. Én 8órán belül bevettem.


Nos a tájékoztató szerint 12órán belül a legahtásosabb a bevétele, DE mivel 72órás így az a lényeg hogy a 72órába veleférj, Te belefértél!

Nem lesz baj, nyugi! Ha paráznál csinálj 1 hét múlva tesztet.

Ja ne ijedj meg, picit fájhat a hasad, a méhed, és megborítja a vérzést.-nálam is így volt.

De semmi baj nem lesz!

2015. febr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy nem lesz baj. Mindig elővigyázatosak vagyunk de nem tudom hogy történhetett ez meg. Hasam fájt is. Most hétvégén kellene megjönni. Nem tudom hogy mikor volt ovulációm, de ez az baleset ovuláció után történt 1-2 nappal. Remélem hatásos lesz! És köszi a válaszod!
2015. febr. 10. 11:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Hatásos. Elvileg pár nap múlva fogsz vérezgetni,nem biztos, hogy menstruáció szerű lesz.Az úgymond átmos téged és akadályozza, hogy beágyazódás történjen!


Utána pedig vagy megjön pár hét múlva a rendes menzeszed,vagy késni fog. Nem kell aggódni.


Ha nagyon aggódsz,2hét múlva tesztelj :)

2015. febr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!