Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nincs olyan terhességi teszt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs olyan terhességi teszt, ami kb azonnal kimutatja a terhességet? Mennyibe kerül egy abortusz? (2015-ben)

Figyelt kérdés
A barátommal együtt voltunk. Először védekeztünk óvszerrel, de ő kb. semmit nem érzett. Aztán megpróbáltuk megszakításos módszerrel. De szerintem túl sokszor csináltuk egy huzamban ahhoz, hogy kockázatlan legyen. Tudom-tudom, megszakítás nem védekezés. Tisztában vagyok vele, kérem, most ne erre reagáljanak/reagáljatok! Nem merek 72 órás fogamzásgátlót bevenni, mert annak irtó magas a hormontartalma. Viszont a terhességi teszt ilyenkor még hatástalan. Mennyibe kerülne egy esetleges abortusz, ha később kiderülne, hogy nem úsztam meg ezt az esetet?

2015. febr. 15. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, hogy jobban jársz egészségügyileg, mind pedig lelkileg egy esemény utáni tablettával, mint egy abortusszal.

És nincs olyan teszt, ami rögtön kimutatja. Ugyanis a terhességi tesztek a HCG nevű hormont ismerik fel a vizeletben, az alapján mutatják ki a terhességet és a HCG nevű hormon a beágyazódás után kezd el termelődni, beágyazódás pedig aktus után több, mint 1-másfél héttel van kb.

Szóval, ha úgy érzed, hogy lehetsz terhes, akkor inkább írass fel esemény utánit és legközelebb figyeljetek arra, hogy soha többet ne kerüljetek ilyen helyzetbe!

Persze, gumiban nyilván nem a legjobb, de hidd el, hogy ezerszer jobb gumiban szexelni, mint abortuszra menni vagy nem kívántan szülni egy gyereket! Bár nyilván ezzel te szívod meg, nem a pasi. Bár ha megtartod, akkor a pasi meg fizetheti a gyerektartást! Szóval gondolkodjatok el, hogy ér-e annyit az egész. Ha nem, akkor nem megszakítással közösüljetek, hanem vagy szedj fogamzásgátlót, vagy használjatok gumit!

2015. febr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Dugástól számítva a terhesség kialakulása egy több napos folyamat.... Tehát szex után 1nappal nem fogja semmi kimutatni,mert biológia-beágyazódás-megtermékenyítés blabla-zigóta blabla és a terhesség végül az jó 10-14 nap leforgása.


Ha nem akarsz kockáztatni minél előbb beveszed a 72órásat.


72órás 6000-6500 ft -ba kerül míg egy abortusz 30-60.000 forint.

2015. febr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ. Azt a részletet kihagytam, hogy a barátom egyáltalán nem ment el. (Kint sem.) De tudom, hogy ettől még fennáll a teherbeesés kockázata...
2015. febr. 15. 17:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, mivel az előváladék is tartalmaz életképes spermát.
2015. febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!