Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért ellenzik sokan a gumit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ellenzik sokan a gumit?

Figyelt kérdés
Sok kérdésnél olvasom fogamzásgátlás témában,hogy ajánlják a gyógyszert,de a gumit nem,sokan leírják,hogy folyik a muff a gombától és csodálkozik,hogy miért,vagy teszik fel gyökér kérdéseket,hogy terhes-e? Miért nincs annyi és,hogy felhúzzanak a redvás faszukra egy gumit? Jó nekik dokihoz járni vagy gyerektartást fizetni? Buli egy lánynak a kaparás? Mi az oka,hogy nem védekeznek...az alacsony IQ-n kívül?

2015. ápr. 17. 17:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%

Általában azért ellenzik a gumit, mert sokkal kevesebbet lehet érezni a másikból. Meg, ha valaki nem tudja megfelelően felhúzni, akkor elszakadhat.

De még ezer módja van a védekezésnek.

(én gumit használok)

2015. ápr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
39%
Ne legyél tapló fa**, lököd itt észnélkül az alpári szöveget. Gumi nélkül százszor élvezetesebb, azért ellenzik sokan a gumit. Te miért ellenzed a gondolkodást? Bár lehet lány vagy, akkor érthető lenne az értelmetlen kérdésed.
2015. ápr. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%

Nekem több okom is van a gumi ellen :)


Egyrészt, allergiás vagyok rá. Nem a latexre, mert próbáltam már latexmenteset is, és ugyanúgy kimarta és csípte a nuncim. Én inkább a síkosítóra gyanakszom. Másrészt mert, mint ahogy mondták, valóban jobb érzés nélküle, természetesebb, intimebb :)


A tablettaszedéstől eddig semmi negatív dolog nem történt velem. Hacsak azt nem számolod negatív dolognak, hogy órára pontosan tudom, mikor fog megjönni, és bárhol, bármikor szexelhetek a párommal, aggodalom nélkül. Magamtól kezdtem el szedni évekkel ezelőtt, soha senki nem kért rá. De azért örültek neki.


Viszont én nem is teszek fel gyökér kérdéseket, hogy terhes vagyok-e meg hasonlók. Azok nem azért vannak, mert így vagy úgy védekeznek. Megnézed, millió olyan kérdés van, hogy kiverte a pasinak, kezet mosott, a pasi utána megujjazta őt, vajon terhes lehet-e? Ebből van több, nem az ilyen "elszakadt a gumi" vagy "kihagytam egy szemet" kategóriákból. Azaz, nem a védekezés módja a probléma, hanem a tájékozatlanság. Aki tudja, hogyan lesz a gyerek, az azt is tudja, hogyan tehet ellene. És a tabletta nagyonis védekezés. Betegségek ellen ugyan nem véd, de tartós kapcsolatban remélhetőleg nem sok esélyed van összeszedni valami csúnyaságot. De a baba ellen, megfelelő használat mellett nagyobb eséllyel véd a tabletta, mint a gumi. Legalábbis, a statisztikák: gumival szexelés mellett 100-ból 1, míg tabletta mellett 1000-ből 1 nő lesz terhes. Az más kérdés, hogy ki hogyan használja, aki nem figyel oda eléggé, annak a gumi is kiszakad és a napi tabletta is elmarad, aztán meg bumm, így jártak, szidják a védekezési módszert, pedig nem is az a bűnös.

2015. ápr. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

mindenki maga dönti el h védekezik

fogamzásgátlónak is megannyi mellékhatása lehet a hormonokon kívül mást is tartalmaz amiről fogalmunk nincs

a gyóygszer egy üzllet az orvosnak gógyszer iparnak leszarják h több éves hazsnálat után mit okoz meg senki sem meri visszavezetni rá h igen is a fogamzásgátló okozta sok nő meddőségét egyéb rendellenességet annyival el van intézve h már kevés hormon tartalmaznak

de ami beleavatkozik a hormonrendszer működésbe az nem jó a szervezetnek

vlki szedi vlki nem ha nem hajlandó mérgezni magát a csaj fogaddal húz gumit vagy más védekezési módot kell keresni ennyi

kiszakad elmész eseményutániért de csak akkor szakad ki ha szarul használod

mindneki maga dönti el e h akar védekezni csak védekezzen vlhogy!

2015. ápr. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen kell mert sajnos nincs jobb módszer egy fiúnak megelőzni a betegséget vagy teherbeesést. De. A gumi az esetek többségében az ingerek 50%-át elveszi. Nekem nagy farkam van/22cm/ és nem könnyű feltenni abban a felfokozott állapotban. Húzza a gumi a fitymámat és szar érzés. Volt, hogy annyira lecsökkentette az érzést, hogy vagy 30perc után sem tudtam elmenni. Gumiban általában sehogy sem tudtam elmenni. Én ha gumira gondolok már nem izgat a szex. Igen jó a gumi mert védekezést biztosít sok minden ellen. De nekem elveszi minden gyönyörét a szexnek. A behatolásnál a hüvelyben az a finom kis redők izgatását amit gumi nélkül érzek az gumiban nem érzem. A hüvely falának sikamlósságából semmit nem érzek. Tehát a gumi egy szar. De sajnos nincs most más amit használhatnánk.
2015. ápr. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!