Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi esély van rá, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van rá, hogy terhes leszek ha védekezés nélkül szexeltünk?

Figyelt kérdés
2 napja múlt el a mensim.
2010. márc. 5. 12:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Néha pár csepp is elég.Akik termékenyebbek egyetlen alkalom is elég..........
2010. márc. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Semmi esetre sem lesznek ilyen mellékhatások, mivel ez egy egyszeri adig és nem folyamatos mint pl. a bogyó.
2010. márc. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
nem kell ahhoz, h belédélvezzen, h terhes legyél. védekezés nélkül a nők 85 % - a esik teherbe. van az ún. Pearl - index, ami ezeket az adatokat mutatja. van, aki előbb, van, aki később. de erre nem lehet alapozni. annyi módszer van ma már, nem a megszakitásra, naptarmodszerre, stb. gondolok, hanem ovszer, tabletta.
2010. márc. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
az eseményutanival kapcs. annyit, h én is vettem be ilyet, és az egyeduli mellékhatás az volt, h nem lettem terhes. semmi más.
2010. márc. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.:)
2010. márc. 5. 17:46
 16/22 anonim ***** válasza:
15-20%
2010. márc. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok esély van rá, de valóban élhetnek a spermiumok a peteérésig. Spontán peteérés hiába lett volna, az a pete ami ilyenkor kilökődik a ciklus ezen időszakában nagyon éretlen és a méhfal sem alkalmas a befogadására így menstruáció után, szóval ettől most kár tartanod, én attól félnék hogy a párom mennyire "casanova" típus, tehát, ha a te tüszőrepedésed pl. 7 nap múlva lesz, kb így számolom, akkor minimális esélyjel de élhetnek addig. Nagyon ritka az ilyenre a példa, de sajnos előfordul.

Az esemény utáni tablettáról pedig: Van akinél ocsmány mellékhatásai vannak, van akinél nincs mellékhatása, sosem lehet tudni te melyik csoportba tartozol. Minden esetre nőgyógyásszal kell felíratni, ő majd eldönti, hogy a te esetedben szükséges-e egyáltalán ez a tabletta, vele kell megbeszélned :) Minden jót kívánok!

2010. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
de, felborítja, és csubakkává változol.
2010. márc. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Az ilyenek szaporodnak, a normális emberek meg nem mernek gyereket vállalni...


Szerintem 10%

Most boldog vagy?

2010. márc. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
100%

idióta ba**meg!!!

ne sexelj védekezés nélkül ha nem akarsz terhes lenni! mindig van rá esély!!!!

2010. márc. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!