Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez mennyire gyakori? Ti mivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire gyakori? Ti mivel védekeztek?

Figyelt kérdés

Van egy csomó gumim kb 100+ darab (masculan) még ilyen akciós csomag (szavatosság még él), de már barátnőm van így nem használom.


Haverom viszont azt mondta mikor megtudta hogy kellene neki, mert kiderült hogy ők kapcsolatban is gumiznak.


Nekem egy gyötrelem volt a gumi, csak azért élveztem úgy a szexet mert mindig ott volt a változatosság ugye alkalmi kapcsolatoknál. De egyben ez nekem új is.


Mennyire terjedt el ez a hülyeség, hogy párkapcsolatban is gumit használjunk? Jó, persze van rengeteg fajta fogamzásgátló nehéz megtalálni azt ami jó is, de a barátnőmnek pl. a 4. vagy 5. fajta volt az ami bevált. Próbálkoztunk.


DE én a gumit nem tartós kapcsolatokra tartanám sőt... szerintem elég inaktív lenne vele a szexuális életem. Mégis úgy látom hogy ez ilyen gyakori dolog?


Mindig eszembe jut hogy még fiatal vagyok, nagy valószínűséggel nem a mostani barátnőm lesz az akivel együtt leélem az életem, még ha most így is látom a dolgot, és mindig kiráz a hideg, hogy félek egyszer majd találok egy ilyen lányt aki nem akar próbálkozni gyógyszerrel.


Ti mivel védekeztek?

(csak tartós kapcsolat mérvadó)


2015. aug. 16. 08:31
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:

De beigazodott az a feltevésem hogy a NŐI NEM ÖNZŐ!


Mert hogy a gyógyszer milyen rossz és veszélyes, mennyire gáz a nő számára, de azt már minden nő leszarja, hogy a gumi ugyanilyen rossz lehet a férfi számára, maximum nem okoz testi problémát.


De ugyanúgy ahogy pl. a gyógyszer elveszi egy nőtől a szexuális vágyat némely esetben, ugyanúgy elveszi nekem a koton. Stb.


Gondoltam... Valahogy ha megnézzük az élet részeit a nők mindig azt hiszik minden úgy a jó ahogy ők elképzelik mert ők hercegnők és rózsaszín ködben járnak. Közben leszarják a másikat. Ti is mondjátok hogy használjak kotont stb! Csak azt felejtenétek el, hogy akkor 100% hogy nem lenne orgazmusom.


Jah hogy ez gáz hogy engem irritál a koton és rosszul vagyok tőle és minden bajom van? Speciális eset? Akkor az is amikor valaki rosszul van a gyógyszertől...


Mennyire nem vagytok ti tekintettel a másikra csak a saját magatok öröme mozgat. Hát gratulálok, nektek párkapcsolat.

2015. aug. 16. 09:10
 12/50 anonim ***** válasza:
100%

Ember! De itt nem arról beszélnek, hogy jujj, nem szeretem a tablettát, mert csak, hanem tudóembóliáról, szívinfarktusról, halálról. Valóban önzés lenne a nők részéről, hogy nem akarnak fiatalon meghalni?

Aztán meg ez a kijelentés, hogy a női nem önző, ráadásul kiabálva... ha így lenne, akkor ugyan ki szedi be azt a havi több millió csomag tablettát? A férfi nem?

2015. aug. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:

De jó, hogy ellent mondasz saját magadnak:

"Inkább te vagy önző hogy ilyen hülyeséget mondasz. Azt gondolod a gyógyszer rossz"


Ha végig olvastad volna figyelmesen, amit írtam, akkor láthattad volna:

"Én ugyan jobban bízom a gyógyszerben, mint a gumiban, és szerencsésnek mondhatom magam, hogy már az első gyógyszer bevált.."


Ha bajod van a gumival, akkor menj orvoshoz, hátha tud valamit kezdeni veled és a problémáddal. És mi az, hogy rosszul vagy tőle, meg minden bajod van? Agyilag legalább? Mert ha nincs testi tünete, pl. allergia, akkor csak az agyadban lehet a gond, hogy te élvezz, de a másikkal nem vagy toleráns!

Pl. ha egy olyan csajjal hoz össze téged az élet, aki egyáltalán nem szedhet gyógyszer, mint ami említ a 10-es válaszoló, akkor nem lesz szex, akár mennyire is szereted a párod, mert te nem élvezed? Minden fejben dől el!

2015. aug. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:

Én sosem mondtam hogy nem értem meg hogy nincs gyógyszer, feltéve ha tényleg oka van és nem csak az hogy "elment a szexuális vágyam", "megnőtt a mellem" mert ezeken a dolgokon segít egy másik gyógyszer.


De ettől független én még nem használnék kotont ezért, mert az meg nekem szenvedés.


Valószínűleg mint írtam leginkább orál és kézi dolgok lennének szerintem van benne ugyanolyan élvezet mint magában a szexben, vagy keresnénk más megoldást.


De a koton számomra akkor is tabu, mert szenvedek tőle. 1x-1x bevállalom de nem napi szinten sőt, nem is heti szinten.

2015. aug. 16. 09:21
 15/50 anonim ***** válasza:
80%

Rosszul van a gyógyszertől??

Nem te kis farok, hanem konkrétan MEGHALHAT a gyógyszertől!

És ezt 32 éves féfiként írom, aki 1) szereti a párját, 2) megtanulta úgy használni az óvszert, hogy ne lankadjon le a p cse (mert igen, voltak nehezsegek tizeneveskent).

2015. aug. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:

Utolsó! Te olvasol is?! Mondtam hogy szedjen gyógyszert?! Nem.


Csak azt írtam hogy én sosem használnék kotont párkapcsolatban. Két külön dolog...

2015. aug. 16. 09:23
 17/50 anonim ***** válasza:
79%

"Csak azt írtam hogy én sosem használnék kotont párkapcsolatban. Két külön dolog.."


Ha a nő semmilyen hormonos gyógyszert és szert nem használhat, mert az életével játszana, akkor te kibírnád sok-sok évig orálon és kézen, meg önkielégítésen?? Na tudod, ezért is vagy önző, mert akkor meg már a nőre se gondolsz, hogy neki milyen vágyai vannak, hogy ő már szerintem ilyennel nem érné be.


De hát a te életed, biztosan találsz majd olyan csajt, aki ezt neked tolerálja!

2015. aug. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:

#17 szóval a nő ilyen téren figyelembe lehet venni és az élete miatt nem szedhet gyógyszert - > ez így rendben van.


De én minden alkalommal érezzem azt hogy majd megpusztulok a szenvedéstől. Gratulálok!

2015. aug. 16. 09:27
 19/50 anonim ***** válasza:
Akkor menj el orvoshoz és ne panaszkodj!!
2015. aug. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:

Igen, mondtad, sőt végigerőltetted több tabkettaváltáson is a saját önzőséged miatt.

Ha egy kicsivel karakánabb csajt fogsz ki, már rég kivágott volna a csába hogy csak magadra gondolsz.

Szegény lány meg majd néz ki a fejéből ha egyszer - természetesen nem tőled - gyereket akar.

2015. aug. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!