Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez mennyire gyakori? Ti mivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire gyakori? Ti mivel védekeztek?

Figyelt kérdés

Van egy csomó gumim kb 100+ darab (masculan) még ilyen akciós csomag (szavatosság még él), de már barátnőm van így nem használom.


Haverom viszont azt mondta mikor megtudta hogy kellene neki, mert kiderült hogy ők kapcsolatban is gumiznak.


Nekem egy gyötrelem volt a gumi, csak azért élveztem úgy a szexet mert mindig ott volt a változatosság ugye alkalmi kapcsolatoknál. De egyben ez nekem új is.


Mennyire terjedt el ez a hülyeség, hogy párkapcsolatban is gumit használjunk? Jó, persze van rengeteg fajta fogamzásgátló nehéz megtalálni azt ami jó is, de a barátnőmnek pl. a 4. vagy 5. fajta volt az ami bevált. Próbálkoztunk.


DE én a gumit nem tartós kapcsolatokra tartanám sőt... szerintem elég inaktív lenne vele a szexuális életem. Mégis úgy látom hogy ez ilyen gyakori dolog?


Mindig eszembe jut hogy még fiatal vagyok, nagy valószínűséggel nem a mostani barátnőm lesz az akivel együtt leélem az életem, még ha most így is látom a dolgot, és mindig kiráz a hideg, hogy félek egyszer majd találok egy ilyen lányt aki nem akar próbálkozni gyógyszerrel.


Ti mivel védekeztek?

(csak tartós kapcsolat mérvadó)


2015. aug. 16. 08:31
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:

Nem erőltettem semmit, csak egészséges (szerencsére nincs semmi baja, sőt... betonstabil az egészségi állapota), így ezek az okok amiket sorolt számára és számomra is csak kifogásnak tüntek, hisz mint írtam ezeket a dolgokat megoldja egy másik tabletta.


Most kár lenne ezért speciális védekezési módhoz folyamodni mint pl.:


[link]


Mert hát ugye nálam a koton kilőve, nála meg a tabletta. De nem kellett kilőni, mivel szerencsére ő nem egy önző állat.


Tablettás kifogás csak akkor érthető meg ha tényleg ilyen "halál és egyéb veszélyes" oka van. De ezek a hormonproblémák egy normális gyógyszerrel orvosolhatóak.


Most ez megint hülyeség egyébként mert mondjuk van A, B, C, D, és E fogamzásgátló.


Julcsi megkapja a C fogamzásgátlót, jó neki, boldog.


Marika megkapja az E fogamzásgátlót, szar neki, így inkább betudja hogy ő sosem nyúl inkább tablettához, mert hogy szar!


Gizi Marikától tanulván nem próbálja ki az E-t orvosával együttmüködve, hanem inkább C-re teszik a voksukat, de mivel Gizinek a C-sem jó így ő is betudja azzal hogy "a tabletta szar".


Míg lehet Gizinek az A a tökéletes és Marikának meg a B. Orvosfüggő mit tanácsol, ajánl, és akkor az orvoson múlik kinek mi a véleménye a tablettáról?! Ne nevettess már.

2015. aug. 16. 09:33
 22/50 anonim ***** válasza:

A pharmatex az egyik legmegbízhatatlanabb "védekezés"!!


Látszik mennyire vagy tisztában a dolgokkal!


De az nem tűnt fel még neked, hogy itt senki sem ad neked igazat? Talán ideje lenne elgondolkodni azokon, amiket itt írtunk!

2015. aug. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
És még valami, a mellékhatások egy része nem azonnal, hanem évek múltával alakul ki!
2015. aug. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
Egy probléma van ezzel: a gyógyszerek 99,9 %-ban csak a nevükben és a gyártójukban térnek el. Ha negnéznéd a mellékelt tájékoztatót rájönnél hogy 100-féle tabletta max 2-3 különböző összetételt jelent.
2015. aug. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:

Én elgondolkodtam és mi ezzel a gond?


Amit előbb leírtam hogy csak "rossz kezdés" miatt nem akar tablettázni az egy nevetséges indok.


Egyéb értelemben meg megértem a tablettát, de még mindig ott van pl. a spirál.


Vagy akármi más, de nem fogok én sem szenvedni a koton miatt. Ezt meg tartsa tiszteletben a másik. Ennyi.


Elég gáz kapcsolat az ahol nekem tiszteletben kell tartanom a tablettát (mert hogy halálos számára, és nem kifogások miatt, mert annak hangot adnák), de ő meg nincs tekintettel rám a koton miatt.


Önző barátnőért sosem voltam oda, valószínű nem is sokáig hagynám hogy a barátnőm legyen. Vannak még módszerek és a megbízhatatlan védekezés is jobb, mint a semmi.


Sőt inkább bevállalok egy gyereket ha úgy van hogy annyira megbízhatatlan, mivel anyagilag megtehetem (kapcsolatunk stabilitása a kérdőjel), de még mindig jobb megoldás mint a koton.


Ha meg egyszer esetleg szétmegyünk attól még lesz apja meg anyja is.


De a lényeg még mindig azon van, hogy én tiszteletben tartom a gyógyszert ha halálos (azaz betegség miatt nem szedheti) ő meg tartsa tiszteletben a kotont.

2015. aug. 16. 09:42
 26/50 A kérdező kommentje:

Egyébként a fogamzásgátló sem száz százalékos hiszen 100-ból 1 nő egy év alatt teherbe esik.


De egyébként statisztika szerint a fogamzásgátlót szedők 8%-a, de a többi csak azért, mivel elfelejti szedni a tablettáit?!


Szóval még a megbízhatatlan megoldás is végső megoldásnak jobb mint a koton. Mert még az is lehet mi leszünk az az 1 a 100-ból aki majd gyereket nemz.

2015. aug. 16. 09:49
 27/50 anonim ***** válasza:

Egyszer csináltak egy felmérést, hogy a férfiak hány százaléka szedne hormon tartalmú fogamzásgátló tablettát. Az eredmény nem meglepő: közel 100%-os volt az elutasítás.

Nagyjából ez az oka, hogy a gyógyszergyártó cégek nem is foglalkoznak a férfi fogamzásgátlással, holott az pont olyan "egyszerűen" megoldható lenne, mint a női.

Ellenben hatalmas pénzeket költenek Viagrára, és egyéb potencianövelők innovációjára, mert az hatalmas haszonnal kecsegtet, a férfiak szedik, ha kell, ha nem, még akkor is ha legalább akkora, ha nem nagyobb a veszélye, mint a hormon tartalmú fogamzásgátlóknak.

Na ennyit az önzőségről.

2015. aug. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
Szerencsém van, hogy nem szenvedek olyan betegségben, ami kizárja a gyógyszer használatot. Mivel valaki a betegségére szedhet olyan gyógyszert, ami mellett nem 100%-os a tabletta, így más fogamzásgátlási módszert is igénybe kell venni. Én biztos nem kockáztatnám az életem 1 olyan pasi miatt, aki nem képes védekezni. Úgy gondolom nem csak mindig a nő dolga, hogy felelősségteljes legyen. 1 párkapcsolatban ketten vagytok és nem lehet mindent a másik félre hárítani, nem lehet mindig csak az egyikőtöknek jó.
2015. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:

Alapjáraton se 100%-os de azért aki fogamzásgátlót szed és mellette mást is használnak (és nincs gyógyszer ami csökkentené a hatást), azért úgy elég "keserves a felfogás" hogy pl. koton is menjen mellé.


Mert eleve azért van sok különböző megoldás hogy kinek mi vállik be, tény hogy egiyk sem 100%-os de azért nagyon ritka aki egyszerre kettőt használ. Akinél a gyógyszer hatását csökkenti valami más, ott érdemes szintén alternatív megoldások után járni.

2015. aug. 16. 10:19
 30/50 anonim ***** válasza:
Kérdező, voltál már orvosnál azzal a panaszoddal, hogy nem bírod az óvszert?
2015. aug. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!