Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez mennyire gyakori? Ti mivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire gyakori? Ti mivel védekeztek?

Figyelt kérdés

Van egy csomó gumim kb 100+ darab (masculan) még ilyen akciós csomag (szavatosság még él), de már barátnőm van így nem használom.


Haverom viszont azt mondta mikor megtudta hogy kellene neki, mert kiderült hogy ők kapcsolatban is gumiznak.


Nekem egy gyötrelem volt a gumi, csak azért élveztem úgy a szexet mert mindig ott volt a változatosság ugye alkalmi kapcsolatoknál. De egyben ez nekem új is.


Mennyire terjedt el ez a hülyeség, hogy párkapcsolatban is gumit használjunk? Jó, persze van rengeteg fajta fogamzásgátló nehéz megtalálni azt ami jó is, de a barátnőmnek pl. a 4. vagy 5. fajta volt az ami bevált. Próbálkoztunk.


DE én a gumit nem tartós kapcsolatokra tartanám sőt... szerintem elég inaktív lenne vele a szexuális életem. Mégis úgy látom hogy ez ilyen gyakori dolog?


Mindig eszembe jut hogy még fiatal vagyok, nagy valószínűséggel nem a mostani barátnőm lesz az akivel együtt leélem az életem, még ha most így is látom a dolgot, és mindig kiráz a hideg, hogy félek egyszer majd találok egy ilyen lányt aki nem akar próbálkozni gyógyszerrel.


Ti mivel védekeztek?

(csak tartós kapcsolat mérvadó)


2015. aug. 16. 08:31
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
85%

Mert az egyik kényelmi, a másik egészségügyi kérdés (ha szedheti sem egészséges hormonokat tömni, hiába nem fogod fel).

Ezt normális férfi érti.


Egy normális férfi.

2015. aug. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:
és az szerinted kényelmi probléma hogy konkrétan 0 élvezettel semmit nem érzek kotonban? konkrétan semmit?
2015. aug. 16. 16:03
 43/50 anonim ***** válasza:
68%

Igen, az. Az óvszerhasználat és az óvszerrel való szex élvezése tanulható folyamat (tapasztalat), és az egész leginkább fejben dől el.

Te lusta és puhap cs vagy hozzá, hogy megtanuld.

Ha lenne valakid, akit szeretnél legalább annyira, mint saját magadat, talán nem lennél ilyen.

2015. aug. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
87%

röhelyes, hogy egy olyan önző ember, mint te, képes egy egész nemet kollektívan önzőnek kikiáltani :D


figyelj.. meg tudnád tanulni élvezni a szexet gumival, többen is írták, de legalább próbálkoznod kellene.


a tabletta mellékhatásai hosszú távon jelentkeznek, rengeteg betegség kialakulhat miatta...gondolj bele, szerinted büntetlenül lehet évekig hormonokkal befolyásolni egy olyan bonyolult és összetett dolgot, mint a női ciklus büntetlenül?!


és igen, teljesen más tészta az ember egészsége, mint a te kis önző kényelmed, amin még változtatni is lehetne..


ha valakinek még nincs is pl konkrét bizonyított trombózishajlama, teljesen megértem, hogy akkor sem akar a rizikók miatt (amiket te nagyon lazán veszel) tablettát szedni.


persze, neked teljesen mindegy, hogy hosszú távon milyen bajai lehetnek a lánynak, csak a kis önző farkincád tunkolhasd benne.. :D

szánalmas pöts.

2015. aug. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
89%

Figyeljetek, hagyjuk a kérdezőt, olyan egoista, öntelt, hogy nem látja a fától az erdőt!

Mi hiába írjunk le bármit, ő csak a saját monológját írogatja folyton-folyvást, mintha más véleménye nem is lenne!


Kérdező, kívánom neked szívből, hogy találj olyan lányt, aki tud gyógyszert szedni, hogy legalább a védekezés terén ne legyenek problémáitok! De, ha ne adj Isten, olyan lányba lennél szerelmes, aki azért nem szed gyógyszert, mert mondjuk NEM AKAR, mert NEM AKARJA MAGÁT FÖLÖSLEGESEN MÉRGEZNI, mert neki teljesen jó az óvszer, akkor remélem nagyobb belátásra fogsz térni, mint most!

De sebaj, majd az idő megtanít téged egy s másra. :)


Most még úgy is fiatal éretlen vagy, a komoly dolgokra meg nagy ívben sz..rsz, most élvezd ki ezt az életet, aztán kb 5 év múlva komolyodj meg, mikor már nem hepciáskodsz és nem fogsz problémát csinálni a védekezésből!


Egyébként minden fejben dől el! Ha beprogramoznád, hogy óvszerben is ugyanolyan jó a szex, mint nélküle, akkor máris minden happy lenne! De, addig míg csak azt hajtogatod, hogy milyen sz..r óvszerben, addig ez is fog megvalósulni! Vonzás törvénye :)


További szép napot mindenkinek! :)

2015. aug. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Mi a párommal óvszerrel védekezünk, szerencsére tökéletes a mérete és megtaláltuk azt a fajtát,ami mindkettőnknek megfelel. Szinte nem is érezzük szex közben, hogy van óvszer.
2015. aug. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%

Végzett orvosként és leendő nőgyógyászként azt mondom, hogy baromira nem vagy tisztában azzal, hogy hogyan működnek a tabletták, milyen valódi hátrányaik, mellékhatásaik, szövődményeik lehetnek.

Én viszont tisztában vagyok vele, és nem, nem szeretném szedni. Mindenkinek szíve-joga eldönteni, hogy milyen rizikót vállal be az életében. Ha valaki szeretné, szedje, én nem teszem.


Egy kapcsolatban pedig nyilván kompromisszumra van szükség, olyan módszert kell találni, ami mind a két fél számára elfogadható. Nem tartom magam önzőnek, mert a partnerem miatt kipróbáltam több módszert is az óvszeren kívül, az már más téma, hogy nálunk számos ok miatt mégis az maradt. Viszont a partneremet ez nem zavarja szerencsére.


De azért elég "vicces" dolgokat írsz. A kérdésben még azon problémázol, hogy hogy lehet tartós kapcsolatban kotonnal védekezni. Mikor az emberek leírják, hogy ők épp miért azt választják, akkor már eltereled arra, hogy NEKED SZEMÉLY SZERINT szar a koton. De ez most kit érdekel?:D Olyat kell keresni, akivel ilyen téren is passzoltok. És spec. sosem járnék egy olyan emberrel, aki semmiféle normális védekezési módszert nem tud elképzelni a tablettán és egyéb hormonos megoldáson kívül. Olyan emberrel nem illenénk össze, ennyi.


És még pár dolog:

1. "Próbálkoztunk"

Nem, nem próbálkoztatok, hanem a LÁNY próbálkozott.


2. "Mindig eszembe jut hogy még fiatal vagyok, nagy valószínűséggel nem a mostani barátnőm lesz az akivel együtt leélem az életem"

Hát igen, így nyilván nem nagyon hat meg, hogy KÉSŐBB milyen problémái lesznek a tablettától.

Van olyan ismerősöm, aki 4 évig szedett tablettát. Előtte tökéletesen egészséges volt, rendben volt a ciklusa (tökéletes, tankönyvi 28 napos ciklus, sosem késett neki). Amíg szedte a tablettát, az égvilágon semmi problémája nem volt vele, nekem is csak áradozott, hogy mennyire szuper dolog.

Na, aztán mikor babát akartak, abba hagyta. 2,5 éve nem szedi, de a ciklusa még mindig nem állt helyre, gyerek nincs. A tablettának sajnos nem csak mellékhatásai lehetnek, hanem a későbbiekben is okozhat problémát.


3. "Sokkal több férfit irritál a koton, mint amennyi nő nem szedhet tablettát."

Ezt azért nem merném így kijelenteni.

Az viszont 100%, hogy több nő nem szedhet tablettát vagy jár vele pórul, mint ahány férfi nem használhat kotont.

2015. aug. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

Az en baratom azt mondta inkabb ne legyen szex minthogy gyogyszert szedjek. Engem teljesen tonkrevagott a gyogyszer ket hetig szedtem es majdnem 2 honap kellett,hogy rendbe jojjek.

Mi ovszert hasznalunk, annal legalabb latszik ha Kell esemenyutani. 1 eve vagyunk szexualisan aktivak es majdnem 3,5 eve vagyunk egyutt.

18/L

2015. aug. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátlóval amúgy nem "csak" az a probléma, hogy bizonyos esetekben szélsőséges, egészségre káros vagy halálos mellékhatásai lehetnek. Már a gyakrabban előforduló mellékhatásai sem kimondottan kellemesek... mint pl. az étvágynövekedéssel járó elhízás (én speciel 10 kilót szedtem föl), depresszió, hangulatingadozás, libidócsökkenés, fejfájás, illetve frankón felboríthatja a hormonháztartást is. Egy ismerősöm, aki évekig szedte, orvosi javaslatra azért hagyta abba, mert konkrétan megszűnt a menzesze... és ő sem egyféle gyógyszert próbált. Szóval annyira nem király. Ráadásul folyamatos önkontrollt kíván, nem csak azzal, hogy fix időpontokban beszedd, hanem, hogy figyelj arra h milyen gyógyszereket szedhetsz, vagy nem szedhetsz mellette, ha beteg vagy, ha véletlenül kihányod, vagy hasmenésed van x órán belül a beszedése után, csökken a hatása (akkor is óvszerrel ajánlott védekezni helyette), szóval nem csak abból áll, hogy bekapom, azt hello. Elhiszem, hogy kényelmetlen a gumi, én is tudom, hogy a páromnak gumi nélkül a legjobb, de megérti, hogy most egy ideig nem akarok bogyót szedni. Tudja élvezni így, nincsenek problémái vele. Lehet ki kéne próbálnod több fajta óvszert, mi is próbálgattuk egy ideig, míg találtunk némileg elfogadhatót. A masculan nagyon kicsi méret, talán nem is megfelelően síkosított, lehet, hogy azért szenvedsz benne, mert szorít. Amúgy igaza van itt többeknek, ez fejben dől el. Valószínűleg pszichésen vagy ráparázva már a gumira. Ha szereted a párodat, meg van az összhang, a gyengédség, hangulat, elvileg el kéne tudnod vonatkoztatni ettől a kényelmetlenségtől, vagy ha mégsem akkor legalább kitartóbban kéne tesztelni a különböző méretű, vastagságú gumikat a cél érdekében. Használhatnál síkosítót is. A jövőben biztos lesz olyan lány, aki nem akar, vagy nem tud majd gyógyszert szedni, és kétlem, hogy hosszútávon beérné veled, aki csak orálban és kézimunkában tudja csak részesíteni őt. Uncsi.
2015. aug. 18. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
100%

Ja, még hozzátenném, amit már páran szintén észrevettek veled kapcsolatban: miért is érdekelne téged a lány hosszútávú egészségi állapota, vagy az, hogy a jövőben teherbe tud e majd esni, ha a saját bevallásod szerint úgysem ő lesz az, akivel leéled az életed? Nagyon könnyű így. Oldja meg a másik a helyzetet, a te lelki problémád miatt, ami ellen szemmel láthatóan tenni sem akarsz semmit! De persze, aki nem teszi meg neked, az önző. Ez nem így működik! Te szednél hormontablettákat? Csak kérdezem... Akkor, ha opció lenne, és rajtad lenne számon kérve, hogy miért nem szeded, biztosan jobban utána néznél, mit művelhet veled hosszútávon.

Amúgy meg, ha tételezzük föl, a barátnődnek mindenféle nyavajája lenne tőle, pl. hisztis lenne, meg idegbeteg, nem kívánná a szexet egyáltalán, akkor szintén ki lennél akadva és tovább kényszerítenél bele másik x féle szart, hátha az egyik majd jó lesz. Hát kapd be. Ilyenek miatt alapból kinek lenne kedve a kedvedbe járni? A spirál sem lehetséges tízen-húszon éves még nem szült nők esetében. Te nem akarod elköttetni magad amúgy? Fagyasztass le spermát arra az esetre, ha akarnál gyereket, oszt ennyi. Mehet a dugcsi, mindenkinek jó :D

2015. aug. 18. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!