Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez mennyire gyakori? Ti mivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire gyakori? Ti mivel védekeztek?

Figyelt kérdés

Van egy csomó gumim kb 100+ darab (masculan) még ilyen akciós csomag (szavatosság még él), de már barátnőm van így nem használom.


Haverom viszont azt mondta mikor megtudta hogy kellene neki, mert kiderült hogy ők kapcsolatban is gumiznak.


Nekem egy gyötrelem volt a gumi, csak azért élveztem úgy a szexet mert mindig ott volt a változatosság ugye alkalmi kapcsolatoknál. De egyben ez nekem új is.


Mennyire terjedt el ez a hülyeség, hogy párkapcsolatban is gumit használjunk? Jó, persze van rengeteg fajta fogamzásgátló nehéz megtalálni azt ami jó is, de a barátnőmnek pl. a 4. vagy 5. fajta volt az ami bevált. Próbálkoztunk.


DE én a gumit nem tartós kapcsolatokra tartanám sőt... szerintem elég inaktív lenne vele a szexuális életem. Mégis úgy látom hogy ez ilyen gyakori dolog?


Mindig eszembe jut hogy még fiatal vagyok, nagy valószínűséggel nem a mostani barátnőm lesz az akivel együtt leélem az életem, még ha most így is látom a dolgot, és mindig kiráz a hideg, hogy félek egyszer majd találok egy ilyen lányt aki nem akar próbálkozni gyógyszerrel.


Ti mivel védekeztek?

(csak tartós kapcsolat mérvadó)


2015. aug. 16. 08:31
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:

Nem, de nem is tervezem hogy megyek. Szorít, elveszi az egész élvezetét, egyáltalán nem tudok mellette felizgulni vagy ha már fel vagyok, elveszi az egész kedvet.


Magában a tudat is zavar, meg utána viszket. (bár az még elviselhető lenne). Azt nem is mondom hogy teljesen 0 az inger, ami így ér.


Orvos mit csinál? Max megoldja a panaszokat, de attól még ugyanúgy nem fog inger érni, nem lesz orgazmusom se kedvem a szexhez.

2015. aug. 16. 11:41
 32/50 A kérdező kommentje:

a tudat alatt olyat értettem mint ruhában aludni, zavar. Ruhában pl (kabátban) van aki képes elaludni mert mondjuk fáradt stb. vagy véletlen, de én nem. Sőt..


Vagy télen pulcsiban... akkor sem megy, inkább fagyoskodom ha úgy van bár van fűtés, csak inkább fagyoskodnék mint hogy ruhában aludjak.


boxer + poló max.

2015. aug. 16. 11:43
 33/50 anonim ***** válasza:
77%

Nő vagyok, nem tudom, hogy milyen az óvszer méretek, csak logikusan gondolkodom, ha szorít, akkor biztosan nem a méretednek megfelelőt használod! Ergó, lehet újakat kipróbálnod neked is! Ne csak a nő kísérletezzen, hanem te is, te is találd meg a neked megfelelő óvszert! Nagyon sokféle fajtájú, méretű van!! Szóval hajrá, te is tedd meg az intézkedéseket, hogy változtassál!


Ha meg viszket utána, akkor azért is érdemes lenne orvoshoz fordulnod!


De te csak elhárítod a felelősséget, hogy neked ne is kelljen semmit se tenned, majd a nő megteszi a védekezési intézkedéseket! Ez nem így működik, hogy csak karba teszed a kezed és várod a mannát!


És igazad van, a tudatalattidban van a hiba! Ha a tudatalattidat rendezed, helyre billented az eszedet, akkor máris el tudsz élvezni óvszerben, élvezni fogod!

Egyébként lehet, hogy eddig azért nem élvezted óvszerben a szexet, mert nem a megfelelő partnerrel csináltad! Ha szerelmes vagy fülig egy lányba, akkor biztos nem csinálnál belőle problémát, plusz még arra is vetemednél, hogy megpróbálnád magad megkeresni a bajodra a megoldást!

2015. aug. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:

egyszerűen semmit sem érzek óvszerben azt sem hogy nedves a másik semmi. Ingerhiány.


Koton nélkül nedves, meleg stb... kotonban még azt sem érzem hogy meleg egyáltalán.


Olyan mintha műpunciba dugnám a farkam. Semmi különbség nincs élő meg mű között (főleg hogy már a műk is valósághűek), mivel hogy semmi olyat nem érzek amit kellene.


Ezen nem segít az óvszercsere se az orvos. Tökmindegy hogy kivel fekszem le, szeretem a párom, de nem érzem hogy egyszerűen beleraktam-e vagy benne vagyok-e, meg így mi történik?


Egyszerűen nem érzem át a helyzetet. Az élő hatású szexből csinál egy mű szexuális dolgot, és úgy jár mint a műpuncim (mert még régen beszereztem egyet) 2x használtam talán.


Érted, az se nyújtott olyan élvezetet, hogy lecseréljem rá a kezemet. Na most ha a barátnőm punciját sem érzem, akkor érted? Pedig nagyon vékonyat (ultra thin-t) is próbáltam már és rengeteg óvszert.

2015. aug. 16. 12:22
 35/50 A kérdező kommentje:

használja az aki élvezi is, engem egyáltalán nem okoz örömet (semmit sem) inkább fájdalmat és kínt. (utána).


Orgazmusom szinte nincs is. Alkalmi szexnél is mindig levettem és valami kézi/száji levezetés volt. Pedig sokkal jobban szeretek beleélvezni mint így arcra/szájba stb.


Ingerhiány viszont nem tudatalattin működik szóval..

2015. aug. 16. 12:24
 36/50 anonim ***** válasza:
69%
Hála az égnek, te vagy a kisebbség. A férfiak többsége jól van összerakva.
2015. aug. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:

Sokkal több férfit irritál a koton, mint amennyi nő nem szedhet tablettát.


Szóval ha valaki kisebbség akkor az a női nem. :)

2015. aug. 16. 14:59
 38/50 anonim ***** válasza:
Nekem egy időben voltak alkalmi kapcsolataim, a tapasztalatom az, hogy az ÖSSZES FÉRFI szó nélkül húzta fel az óvszert. Egy-két kivétel volt, velük időben tisztáztuk, hogy akkor nincs szex, és ennyiben maradtunk.
2015. aug. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:

hát igen, eddig 1 nőről tudok kb a rengetegből aki nem gyógyszert szed.


Szóval igazam van, a nők a kisebbség. :) Ha már felhozta valaki ezt a "rosszul összerakva témát".

2015. aug. 16. 15:39
 40/50 A kérdező kommentje:

DE érdekes az egész, ha egy nő is kitalálja hogy nem akarja szedni mert hogy "nem akar rizikót" miatta, az úgy rendben van, mindenki megérti.


Viszont ha azt mondom én nem bírom a kotont azt mondjátok, hogy semmi sincs rendben menjek orvoshoz mert valami nem normális.


Annyira nem fontos a szex hogy kotont húzzak miatta (a fent leírtak miatt).

2015. aug. 16. 15:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!