Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A férfiak miért ódzkodnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért ódzkodnak ennyire a gumitól? Miért akarják, hogy a szerelmük mérgezze magát mesterséges hormonokkal?

Figyelt kérdés
2016. jan. 2. 12:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
38%

Mert onzo getzcik!

Nagyon egyszeru kedves kerdezo!

Kevesen tudjak,hogy mar van ferfi "fogamzasgatlo" ami persze arrol szol,hogy kijutas elott megoli a spermiumokat csak az urologussal kene feliratni es nem a noktol elvarni az egyoldalu mergezest!

A masik verzio kozolni a kisfiuval,hogy felevig o szedi felevig a lany ,ha nem megy bele akkor csaaa!

2016. jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
31%
Oké, te szoptál már le úgy péniszt, hogy rajta volt egy kondom? Próbáld ki, kb annyira jó érzés gumiban dugni. Ha szívesen csinálnád minden nap akkor semmi gond...
2016. jan. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
34%

Nem azt akarjuk, hogy mesterséges hormonokkal mérgezze magát (édesjézusom), hanem hogy MINDKETTŐNKNEK jobb legyen a szex!


Egy kapcsolat elején, mondjuk az első pár hónapban (de akár az első évben is) tökéletesen természetes, hogy gumit használok. Magától értetődő. Nem csak a nemkívánatos gyermekáldás, de az esetleges fertőzések elkerülése végett is. De nem vagyok érte, mert szinte semmit nem érzek benne! Végigpróbáltam a létező összes márkát, egyedül a Lifestyles Skyn elfogadható. Mondjuk horror árban van, de legalább érzek benne valamit. A másik ok, amiért nem szeretek gumit húzni, hogy megöli a hangulatot. Meg kell állni, ki kell bontani, fel kell húzni. Utána figyelni kell, le ne csússzon. Ha egyszer fent van, onnantól a szex orális részének értelemszerűen annyi. Szóval eléggé behatárolja a játékot. A harmadik ok pedig az, hogy a párom is sokkal jobban szereti, ha nincs rajtam gumi. Neki is sokkal élvezetesebb így a szex. Szóval ha már együtt vagytok egy jó ideje, egy-két éve, és megbíztok egymásban, akkor miért ne lehetne tablettára váltani? Természetesen ha a nő részéről ennek egészségügyi akadálya van, akkor érthető, de akkor is van még hatszázezer fogamzásgátló módszer.

2016. jan. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
26%

12!

Tudod!

Ferfi "fogamzasgatlo"

2016. jan. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
26%

Már bocsi, de egyátalán nem önzőség. Én pl szívesen "mérgezném" (bár nem tekintem annak) magam, mert gumival nem csak a párom nem élvezi annyira, hanem én sem. Ugyanúgy rossz mindkettőnknek. Plusz a gumi gyilkolja a hangulatot, macerás, csökkenti az erekciót, kiszakadhat, ráadásul nekünk alapból k..va drága lenne, mert a boltokban található alapok kicsik.

(süt a feminizmus a kérdésedből...) 20/L

2016. márc. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A gyogyi nem draga?

De ha ilyen butak a nok ,hogy nem merik mondani a parjuknak,hogy figyelj 6 honapig en mergezem magam utanna te jossz!

Ha nem hajlando akkor lapat...

2016. márc. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Mégegyszer hangsúlyozom, nem rólam szól a kérdés, én sose találkoztam ilyen férfiakkal, barátnőim/kolleganőim viszont rendszeresen küzdenek ilyen problémával. Szerintem az a jó megoldás, ami mindkettőnek jó. De én a büdös életbe nem szednék ilyesmit egy férfi kedvéért se, ha feministának titulálnak, ha nem. :)
2016. márc. 19. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!