Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőm nem szeretne bogyót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem szeretne bogyót szedni?

Figyelt kérdés
Szeretkezéskor óvszert használunk már egy ideje, és mindig mondom neki a bogyót, azonban nem akarja szedni. Van közületek olyan, akik végig óvszereztek? Én nem tartom a legbiztonságosabbnak, mert ha több hónapon keresztül szexelünk, kiszakadhat, lyukas lehet, bármi egyéb. Egyszer ki is szakadtunk, de szerencsére nem lett belőle semmi.

2016. febr. 6. 18:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
52%
Az óvszernél nincsen biztonságosabb. Csak azzal dugok. A bogyó mknd hormon tartalmú, olyan szőrös lesz a csajod, hogy nem kívánod majd.
2016. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
61%

Akkor miert nem szedsz te? Ha annyira bogyozni akarsz,mar van ferfiaknak is! Miert akarjatok mindig csak a noket tomni hormonokkal? Keress fel egy orvost es szedj te! Nekem speciel a ferjem nem is engedi,h szedjek,azt mondta,h nem tomhetem magam hormonokkal,amik kitudja milyen hatassal lesznek ram!

Menj el dokihoz,erdeklodj es ha annyira gaz a gumi,szedj te,vagy oltasd be magad

2016. febr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
71%
Ha több hónapon keresztül szexeltek cseréljétek gumit. Nem ilyen igénybevételre van kitalálva.
2016. febr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
61%
#3! Király vagy!!!!!!
2016. febr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
39%

1!

A fogamzásgátlóban női hormon van, attól biztos hogy nem lesz szőrös egy nő.

Kismillió fogamzásgátló módszer van, pl hormonmentes spirál, ami hosszútávon olcsóbb is, mint a tabletta.

2016. febr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
73%
Utolso! Viszont spiralt csak olyanok hasznalhatnak,akik mar szultek...!!! Ezzel legyunk mar tisztaba mielott ajanlgatjuk!!!
2016. febr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%

Igaza van.

Én sem szeretnék.

1x szedtem (szülés után nem sokkal), 1 dobozzal használtam el, köszi egy életre elég volt. Libidóm a béka segge alatt volt, depressziós voltam, és görcsöltem is. 2-es jól mondja, ha ennyire probléma a gumi, szedegessél csak te gyógyszert, és no problem...

2016. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%

Nagy tévedés, hogy nem tesznek fel, előbb olvass utána, és ha már tájékozódtál, akkor kezdj el kritizálni!


[link]

2016. febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Utána olvastam a férfi fogamzásgátlásnak. Mindenhol írnak több megoldást, de a tablettára nem írnak sokat. Nem hallottam még róla, és nem népszerű egyáltalán. Több forrás szerint még nem teljesen megbízhatóak, és rossz mellékhatásai is lehetnek. Ezzel ellentétben végigkérdeztem több nő ismerősömet (köztük a nővéremet is), és teljesen elégedettek a bogyózással. A nővérem konkrétan 2.5 éve szedi, és annyi mellékhatása van, hogy a menstruációi rövidebbek.
2016. febr. 6. 19:51
 10/26 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem eleve rosszul álltok a kérdéshez. Ez nem verseny, hogy melyik módszernek van több támogatója.

Nektek kettőtöknek kell megbeszélni, melyiket akarjátok használni a rengeteg lehetőség közül. Az is hülyeség, hogy a "bogyó" ezt vagy azt okoz. Abból is van ezer féle, mindegyik más és más. Meg lehet és meg is kell találni a megfelelőt, ha azt választja valaki. Ami szintén az ő döntése, felesleges győzködnöd róla, ha nem akarja. Az viszont butaság, hogy az óvszer ne lenne biztonságos, mikor az az egyik, ha nem a legmegbízhatóbb.

2016. febr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!