Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőm nem szeretne bogyót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem szeretne bogyót szedni?

Figyelt kérdés
Szeretkezéskor óvszert használunk már egy ideje, és mindig mondom neki a bogyót, azonban nem akarja szedni. Van közületek olyan, akik végig óvszereztek? Én nem tartom a legbiztonságosabbnak, mert ha több hónapon keresztül szexelünk, kiszakadhat, lyukas lehet, bármi egyéb. Egyszer ki is szakadtunk, de szerencsére nem lett belőle semmi.

2016. febr. 6. 18:46
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Feltettem egy egyszerű kérdés, egyből jönnek a feminazik a jogaikkal, meg hogy mennyire egy szemét alak vagyok. Veletek így viselkednek otthon hogy idegenekkel is így beszéltek? :) Én segítségért jöttem, nem ledurrogásért, vinnyogjatok másnak. A normális válaszokat köszönöm. :)
2016. febr. 7. 15:05
 22/26 anonim ***** válasza:
41%

#2 vagyok

Sztem en semmit nem vinnyogtam,egyszeruen csak ti pasik olyan konnyen vagytok vele,h szedjuk mi! Nektek is ki lett talalva attol,h meg nem elterjedt! Es soha nem is lesz az,mert ti orokke ugy fogjatok gondolni,h mi mindent tegyunk meg azert,h nektek jo legyen! De en azt mondom,h akkor ti is tegyetek erte,mert egy kapcsolat 2forol szol! Szedj te! Lehet,h akiket megkerdeztel noket mindenki szed,de akkor most mutass peldat,h nalunk nem az "asszony" csinal mindent,hanem ha szexelni akarok,akkor megteszem en! Nalunk a ferjem nem is engedi,h en szedjek (pedig nem tudja,h anno mikor szedtem rengeteget hiztam tole olyan iszonyu gorcseim voltak) azt mondta,h ha valaki szedi,akkor az inkabb o lesz....

2016. febr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

A te logikádból kiindulva a férfiak is vinnyoghatnának, hogy akkor már mért ők szedik? Ezen teljesen fölösleges kiakadni.


Ja, és Magyarországon egyáltalán lehet kapni ilyet? A gyógyszertárban, ahol voltam nem forgalmaztak ilyet, és nem tudnak a beszerzéséről.


Ezektől eltekintve lehet normális választ küldeni, nem egyből ledurrogni a másikat, nemde? Vagy ezen az oldalon menő névtelenül leszólni másokat egy kérdés miatt? :)

2016. febr. 7. 15:36
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az oldalon mindenki meg van győződve a maga igazáról. Az egyik utálja a gyógyszert, és mindenkit lehurrog, ha szedni akarja. Más a gumit utálja, az mindenkit próbál rábeszélni a fogamzásgátlóra.


Én csak annyit mondtam, hogy a gumi elvileg a legbiztonságosabb, persze megfelelő használat mellett (de ez minden másra is igaz). Ennek tényleg semmi negatív hatása nincs az egészségre, de gyógyszerben is lehet olyat találni, aminél nem lesznek mellékhatások.

2016. febr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nem tartom magam feminácinak, de neked meg el kell fogadni, hogy ha a barátnőd nem akar fogamzásgátlót szedni, akkor nem fog és pont. Azért kicsit megterhelőbb a szervezet számára ha hormonnal tömik mintha fizikai védelmet alkalmaznak (lásd óvszer). Egyébként van még jópár fajta védekezési mód. Például pesszárium, ez majdnem olyan jó hatásfokú, mint az óvszer csak sokkal több tervezést igényel. (szex előtt kell felrakni és utána egy darabig még nem szabad levenni, valamint lehet macerásnak is érezheti a használatát a barátnőd, nem mindenki szeret matatni magában) Akkor ott a spirál is, de mint már valaki írta iszonyat drága a felhelyezése, de tény, ha beválik, akkor hónapokra lebontva már kedvező az ára, de nem lehet előre tudni, hogy beválik-e, ugyanúgy, mint a gyógyszer. Utána még hónapokig szenvedhet az ember a mellékhatások miatt.


Az óvszer nálad milyen szenvedést okoz a pillanatnyin kívül? De most halál komolyan kérdezem. Hetekig pöttyös tőle a farkad vagy tele lesz gennyes kelésekkel? Mert csak ilyen esetben tudom elképzelni, hogy átérzed azt a problémát, hogyha a barátnőd rábólint arra, hogy oké, bogyót szed és nem válik be, akkor jó darabig "élvezheti" a "kellemes" utóhatásait.


Egyébként a fogamzásgátlóval az is lehet probléma, hogy állandóan észnél kell lenni. Mindennap szedni kell azonos időben. Egy kis hasmenés vagy hányás már 1 hét óvszert jelenthet. Antibiotikumnál antibiotikum szedés alatt és után 1 hétig szintén óvszer. Orbáncfüvet nem szedhet az ember (természetes nyugtatók alapanyaga), mert ez is kilövi a hatását. És a legborzasztóbb, hogy mivel teljesen kilövi az ember normális menstruációját és megvonásos vérzés van csak (tehát mikor épp szünet van - 21 napig szeded, 7 nap szünet- ilyenkor elvonási tünetként van vérzés), így ha véletlen hiba csúszik a számításokba és terhes lesz lehet csak akkor veszi észre mikor jönnek a reggeli rosszullétek vagy rúg a pici. Na akkor meg már csak a megszülés marad, mert kicsúszik az abortusz határidejéből (ha egyáltalán bevállalna ilyesmi). Nem mindenki érzi erre se készen magát, mert az is felelősség, hogy ha bármi balul üt ki (trombózis, teljes hormonháztartás felborulás, stb), akkor viselje a következményeket, vagy ha egyszer nincs észnél, akkor abból baj lehet. (terhesség)

2016. febr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
5-ös, szedjed te és olvasd el a 7-es kommentjeit.
2016. febr. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!