Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőm nem szeretne bogyót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem szeretne bogyót szedni?

Figyelt kérdés
Szeretkezéskor óvszert használunk már egy ideje, és mindig mondom neki a bogyót, azonban nem akarja szedni. Van közületek olyan, akik végig óvszereztek? Én nem tartom a legbiztonságosabbnak, mert ha több hónapon keresztül szexelünk, kiszakadhat, lyukas lehet, bármi egyéb. Egyszer ki is szakadtunk, de szerencsére nem lett belőle semmi.

2016. febr. 6. 18:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
19%

Én leginkább csak ezen az oldalon hallok arról, hogy a nők nem szedik a gyógyszert.

Ha egy szűk 50 főnyi női ismerőst nézek akkor mindegyik szed bogyót.

2016. febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
92%

Olvasd csak végig a betegtájékoztatóját bármelyik fogamzásgátlónak!

Hányinger, migrén, libidó csökkenése, stb.

Növeli a trombózis kialakulásának veszélyét, illetve növelheti a mellrák kialakulásának kockázatát (ezt még vizsgálják), ezért nem szokták azoknak javasolni, akinek a családjában több mellrákoa volt.

Persze nem mindenkinél jelentkeznek a mellékhatások, de meg tudom érteni, hogy nem vállalja a rizikót.

2016. febr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
83%
Jaj de fosol, hogy rossz mellékhatásai lehetnek a gyógyszernek... Bezzeg a barátnődre nézve ugyanez a veszély már nem annyira érdekel...
2016. febr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
5%
Én dobtam már csajt, mert nem akart bogyót szedni. Azt hitte talán a pasi nem szakíthat, hogy életem végéig fogok gumit húzni?:D Hát tévedett.
2016. febr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem szakadt volna nálunk is óvszer és emiatt nem rettegtem volna a továbbiakban, ezzel elrontva a hangulatot, akkor soha nem kezdtem volna gyógyszert szedni.


Kb az összes leírt mellékhatást átéltem, volt amikor hónapokig fájt a fejem, mert hiába cseréltem közben gyógyszert, azért nem két perc alatt áll át a szervezet. Volt súlygyarapodásom (röpke 30 kg, de sikerült leadni nagy nehezen), a nulla görcseimből erős görcsök lettek. Elkezdett zsírosodni a hajam, olyan helyeken jelentek meg szőrszálak ahol addig nem volt ( az állam a legdurvább, ha pár hétig padlón vagyok és nem figyelek a külsőmre, akkor majdnem hogy szakállas leszek), az uszodába járás manapság csak álom ha nem akarok utána rögvest jelentkezni a nőgyógyásznál fertőzéssel. Az állandó hangulatingadozásról és a folyamatos éhségről nem is beszélve. Csak azért nem vagyok megint zsírdisznó, mert megállom, hogy zabáljak. Ráadásul régebben bármit ehettem, a bogyó óta meg már a levegőtől is hízok...


Viszont már annyira felborította a saját hormonháztartásom a gyógyszer, hogy mikor megpróbáltam abbahagyni akkor a menstruációm 8 hónapra szünetre ment. Két naponta kellett hajat mosnom, mert kb csöpögött róla a zsír és olyan pattanásos lettem, mint 12-14 éves koromban. Tehát már ha akarnám se tudnám letenni a bogyókat ha normális életet akarok... Majd ha gyereket tervezünk abbahagyom, addig nem. És küzdök a mellékhatásokkal, mert 1-2 év után hozzászokik mindig a szervezetem az aktuális legjobbhoz és jönnek a mellékhatások és váltanom kell egy újra, aminél nem jelentkeznek.


Tehát ha a barátnőd nem akar szedni, akkor ne erőltesd! Sok csaj szedi, mert a barátja kierőszakolja, meg az a menő. De ez egy felelősségteljes döntésnek kellene lenni. Ha emiatt lesz trombózisa, akkor te felismered a tüneteket? Csak mert tüdőembóliát is okozhat, ott fog melletted meghalni legfeljebb. Na azzal élj majd együtt.

2016. febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnőd nem akar szedni nem fog. Már rég elhagytátok a kompromisszumképes zónát, ha egy kis hajlandóság is lenne irányában a tabletta felé, már belement volna a dologba. Innentől kezdve már nem tudod megbeszélni vele, csak ráerőszakolhatod. Ő már döntött, most te döntesz, hogy lenyeled a békát és nem erőlteted a dolgot, vagy szakítasz.
2016. febr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
90%

Neked NINCS JOGOD megmondani senkinek, hogy mit szedjen és mit nem.

A guminak nincs mellékhatása, nem okoz neked maradandó kárt sem, csak hisztiztek hogy kényelmetlen.


A tablettáról:

Két hónap után trombózist kaptam, majdnem levágták a lábam. Csak szerencsém volt hogy sikerült megmenteni.

A nővérem 6 évig szedte. Aztán kiderült, hogy már nem lehet gyereke, annyira megborította a hormonjait. Most hormontablettázik, hogy a lombik sikerüljön, és felszedett 30 kilót.


Spirál: próbáltam. Nem bírja a szervezetem. Iszonyú görcsök és erős vérzés mellett kidobta. Laza 50 ezer forintom bánta a kísérletet, ennyibe kerül az a spirál, amit nem szült nő is használhat. Ezt vajon kifizeted?? Vagy oldja meg a csajod?


Hormontartalmú cuccot nem használhatok, a kúpokról sok jót nem hallani, gyereket nem akarok.


Marad a gumi.

És még senkinek se okotott gondot, a pasim élvezi a szexet, én is, és nem értem a sírást, ami itt megy, hogy milyen sza.r gumival.

Tanuld meg használni.

2016. febr. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
71%
nem egy óvszerrel kell hónapokig szeretkezni hanem újat kell venni ninden alkalom előtt és akkor nem szakad ki!!!
2016. febr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Akkor szakad ki a gumi, ha csaj száraz, mint a sivatag. Az meg olyankor van, ha nem élvezi a szexet.


Ebben az esetben meg sza.rik rá, hogy neked mitől lesz jobb, ha te is sza.rsz rá, hogy neki nem jó, csak tömhessed.


Ha rendesen ki tudod nyalni, úgy hogy remegjen az élvezéstől, akkor a gumi se szakad ki, te is jobban élvezed, és a csajod is mosolyogva teljesíti a kéréseid, csak tedd meg újra.

2016. febr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

A férfi tabletta úgy tudom még csak teszt szinten van,, nem forgalmazzák vagy ha igen, az országba még tuti nem jutott el.

Amúgy az hülyeség hogy szőrös lesz, mindenkire máshogy hat a tabletta.

Egyébként nem tudom mi ez a sárdobálás hogy "rohadt mocsok, hogy mered megkérni hogy szedjen tablettát" mert az ha megkéri a csaj hogy használjon gumit az persze tök normális... kettős standardok jeeeeeeeee.

Amúgy miért nem szeretné? Fél a mellékhatásától? Vagy hogy elfelejti? Nem azt mondom hogy szedje csak lehet van olyan fajta ami eloszlatná a félelmét.

2016. febr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!