Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátom elélvezett bennem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elélvezett bennem. Mennyi esély van rá, hogy terhes leszek a fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés
Mirabellát szedek már 1 éve. Sose engedtem, hogy bennem menjen el, de tegnap véletlen sikerült neki. Most nagyon félek, mivel nem voltam még ilyen helyzetben. Aki ezt a gyógyszert szedi és hagyja hogy benne menjenek el kérem segítsenek!

2016. febr. 29. 12:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Tabletta mellett is teherbe lehet esni, ha:

- kihányta vagy hasmenése volt a tabletta bevételét követően 4 órán belül

- nem közel azonos időpontban veszi be naponta a tablettát, hanem összevissza

- kifelejt néha 1-1 tablettát

- antibiotikumot szedett az illető tabletta mellett, vagy egyéb olyan gyógyszert, ami csökkentheti a tabletta hatását.


Összefoglalva ha az ember a betegtájékoztatóban leírtak alapján szedi a tablettát, akkor kb. semmi esély nincs rá, hogy teherbe essen valaki (100%-os védekezés nincs, csak ha egyáltalán nem szexszelsz). Szóval valószínűleg az ismerőseid nem szedték helyesen a tablettát, azért estek teherbe. Ha a fentebb leírt pontokat elkerülöd, akkor a párod nyugodtan beléd élvezhet akárhányszor, menstruáció alatt is.

2016. febr. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha betartasz mindent, ami a betegtájékoztatóban van, akkor nem lehetsz terhes.

És engedd máskor is a párodnak, hogy beléd élvezzen, így kicsit felhőtlenebb lehet a szex is.

A kifolyó dolgokra, pedig mi egy erre a célra szánt kistörcsit alkalmazunk.

2016. febr. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Több mintha lenyelted volna, de a tabletta jobban véd, mintha semmit se szednél. A biztosra akarsz menni, akkor csinálj tesztet.
2016. febr. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező, alapvetően a tabletta 100%os védelmet nyújt, ha rendesen szeded, a bevételt követő pár órán belül nem volt hasmenésed/nem hánytál, vagy nem szedsz olyan gyógyszert (antibiotikumot pl) ami gyengítené a hatását.

Én 5 éve szedek, és a barátom rengetegszer belém élvezett, de mivel betartom a szabályokat, nem volt soha gond (és ezt a többi nőismerősömről is elmondhatom, aki rendesen szedi).

Ne parázz.

2016. febr. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

volt, hogy hónap elejen elfelejtettem, de masnap bevettem

meg múltheten hogy este helyet reggel de 12oran belul voltam. ezert felek

2016. febr. 29. 18:33
 16/17 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy az a hónap eleji késés mennyi idő volt?

Ha 12óránál több (ha eredetileg 8kor veszed be és aznap este 8kor nem vetted be, csak reggel 9kor, akkor az már több) akkor az egész ciklusban kell védekezni, főleg hogy nem évek óta szeded és alacsony hormontartalmú.

Egyébként ha rendesen szeded nyugodtan elmehet benned a barátod, én 7 éve szedek fogamzásgátlót és az a ritka ha nem bennem megy el, sose volt gond. Pont ezért szedjük.

2016. márc. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, a válaszolók nem lenézőek, szerintem pusztán nem értik a kérdést, hiszen a fogigátlónak eleve ez a lényege, hogy a párunk belénk élvezhessen:)
2016. márc. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!