Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segítség! Hízni kezdtem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Hízni kezdtem a fogamzásgátlótól. Hogyan fordítsam vissza?

Figyelt kérdés

Pár hete szedek fogamzásgátlót (Ditinell) és már most látom a hasamon a rám rakódó zsírt. Eddig átlagos vékony lány voltam, most meg egyre rosszabb.


Mit tegyek hogy vissza fordítsam a folyamatot?

Étrend? ha igen, akkor milyen?

Sport? eddig nem nagyon csináltam semmit egyszerűen vékony voltam...


Kérlek segítsetek!


Köszi


egy aggódó 23 éves lány


2016. máj. 10. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyébként is egészséges sportolni, nem a testsúly miatt kéne.
2016. máj. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem vetted észre magadon, hogy a fogamzásgátló miatt többet eszel?
2016. máj. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Azonnal kérj másik tabit! Ezt hagyd abba!

Ismerösöm így járt. Baromian meghízott, mert mit csináljak gondolkozással nem foglalkozott vele. Soha többet nem tudott lefogyni, akkora lett mint egy tehén! Bocsánat!

Szóval cserélj tablettát, irány a doki!

2016. máj. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát... mindig is nagyon sokat ettem és ez nem változott...


Viszont talán az anyagcserém lassabb lett...


Nem nagyon szeretnék váltani, mert ezt is csoda hogy egyáltalán szedhetem.


Ezért kérdeztem főként mert sok helyen azt olvastam hogy alapvetően a tabi nem hizlaló csak jobban meglátszik az egészségtelen életmód

2016. máj. 10. 23:13
 5/11 anonim ***** válasza:
Én már sok olyat olvastam itt neten, hogy tabitól meghízott és utána azt nem tudta leadni. Én a helyedben abbahagynám.
2016. máj. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg tudna válaszolni a kérdésre is?
2016. máj. 11. 06:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Elfelejted, hogy mi nem vagyunk tapasztalt endokrinológusuk és el kell menned ilyen panaszokkal a nőgyógyászodhoz.
2016. máj. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na b+, akkor, hogy válaszoljak a kérdésre is, ne egyél annyit és kezdj el sportolni. De szerintem te is vágod, hogy kell lefogyni. Ha meg amiatt parázol, hogy a hormonok miatt ez nem fog sikerülni, akkor nem értem miért nem lehet azt meghallani, hogy lehet nem lehet majd lefogynod és rosszabb is lesz a helyzet. Amúgy meg menj el orvoshoz, ott majd válaszolnak a kérdésedre.
2016. máj. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Menj el egy vérvételre, házidokitól kérd hogy nézzen pajzsmirigy hormont.

Nekem a gyógyszer okozott alulműködést (sokszor a nőknek a tabi okoz ilyet) és attól híztam 4kg-ot. Amint kaptam rá hormonpótlást lement.

Viszont az is lehet hogy most kezdesz nőiesedni, én 22évesen kerekedtem ki úgymond, bár így is 46kg vagyok, de átalakultam és nőies lett az alakom.

Először a szervi, hormonális dolgokat kéne megnézni. Lehet női hormont nézni a tabi mellett is hogy mit csinál.

Ha nem ez, akkor kell kevesebbet enni és keresni valami sportot, mert a tablettától sokak szervezete éhesebb lesz, raktároz. Az ösztrogén miatt van a nőies hízás. Vannak tabletták amik kifejezetten vékony lányoknak valók, ezért, mert segít picit nőiesen hízni.

2016. máj. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Étrend? ha igen, akkor milyen?"

Nem kell diétázni csak ne zabálj. Napi 5x rendszeresen keveset.

"Sport? eddig nem nagyon csináltam semmit egyszerűen vékony voltam..."

Ha eddig vékony voltál, akkor itt a remek alkalom elmenni futni. Ha eddig nem sportoltál akkor eddig is csak vékony voltál, de ez nem feltétlenül egyenlő a jó alakkal. Tégy érte. A futás jó, és leszámítva egy jó futócipőt, az egyik legolcsóbb sport. Persze ruhára, és kiegészítőkre (futó nadrág, aláöltözet hideg időre, széldzseki, felkarpánt telefonnak, fej vagy fülhallgatót, hogy futás közben legyen valami szórakozás, stb), el lehet költeni nem kevés pénzt, de még mindig az egyik legköltséghatékonyabb mozgás és időben sem kell sok. Minden másnap elmész futni úgy egy órát és az alakoddal nem lesz gond.

2016. máj. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!