Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Srácok/ pasik/ férfiak, ti el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/ pasik/ férfiak, ti el tudnátok fogadni, ha a partnereteknek egy betegség következtében mindenféle hormontartalmú fogamzásgátlásról le lenne tiltva, így csak gumival védekezhettek?

Figyelt kérdés
Azt azért viszont hozzátenném, hogy mivel gyereket (egyenlőre) nagyon nem terveznétek, az nem csak 1-2 hónapos időszak lenne.

2016. máj. 12. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Csak gumival védekeztünk házasság alatt is (15+ év), mivel én magam nem értek egyet, hogy egy nő mesterséges hormonokkal tegye tönkre a szervezetét. Teljesen használható, csak a béna kisfiúk hisztiznek miatta.
2016. máj. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Elterjedt lett hogy a nőknek kb KELL tömniük magukat ezekkel, mert a pasik nem szeretik a gumit. (Már fiatalon, még nem is használta, de már utálja! Kis % az allergiás, de arra ott az allergén mentes gumi. Kitalálnak mindenfélét: nem áll fel benne, kényelmetlen, nincs rá méret stb) csak kifogások.

Rengeteg ilyen nő van és mennyi nem is akar ilyesmit használni, érthető módon, szóval marad a gumi vagy spermicidek, spirál nem szülteknek is stb. Nem ezen múlik egy kapcsolat. Sokan csak gumit használnak évekig, házasok is. Aki férfi az óvszerben is férfi. ;) Aki nem húzza fel a partner kérésére, főleg ha nincs más megoldás, az nem párkapcsolatot akar!

Óvszer elhagyása előtt amúgy el kellene menni mindkét félnek std vizsgálatra , hogy nehogy átadjanak valamit a másiknak, ezt kb senki nem teszi meg és ez is nagy baj!

2016. máj. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Elfogadnám természetesen.

Néha azért a végén lekerülne a gumi,és szájba,arcra,mellre,élveznék,szétkenegetném a finom bôrôn..ha a partner ezt szereti,akkor semmi gond nem lenne

2016. máj. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
66%
Nekem volt ilyen barátnőm, azért nem az igazi. Állandóan tartottunk tőle, hogy egy szakadás után nagy baj lehet. Egy esemény utáni tablettás lórúgás egy nőgyógyászati betegség mellé még durvább. Tényleg nem a gumi zavart a szerszámomon, hanem az állandó izgulás. Amikor pl. szopott vagy ujjaztam, sokkal jobban élveztük az együttlétet. Csak azért a dugásnál kevés jobb dolog van a világon :) Popóba meg nem engedte.
2016. máj. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
24%
Kb. fél évet bírt így a kapcsolat.
2016. máj. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk nem betegség, hanem a babavállalás után időszak volt ilyen, mikor szoptatott, és nem szedhetett semmit. A spirált nem bírta a szervezete, szóval más nem igen maradt.

Egyébként nem értem én sem, miért kell a gumi miatt hisztizni, még mindig jobb megoldás, mint a nem kívánt terhesség, egy idő után teljesen természetes, hogy gumi fel, és be a punciba. :)

A kiszakadástól se paráztam, talán mert mindig jó nedvesre nyalom az asszonyt. Ugyanis a gumi szárazon szakad ki könnyen, ha csúszik a pálya, akkor nem szokott. Nálunk összesen 5 év alatt (2 gyerek van) egyszer nem szakadt ki, nem lankadt le, semmilyen gond nem volt vele.

Mondjuk én "legény koromban" is mindig gumit használtam, mert nem akartam gyereket, és nem mindig lehet bízni a lányokban. Több ismerősöm bepalizták gyerekkel, és úgy gondoltam, hogy majd ÉN eldöntöm, hogy kit veszek el, és kivel vállalok babát, ebben a sorrendben.


Szóval rutinos gumihasználó pasi voltam előtte is, így akkor se volt gond, ha nem csak hétvégente jött össze egy pár menet. :D


Aztán mivel teljes a kollekció (egy fiú, egy lány), és nem tervezem hogy több gyerekem legyen, elköttettem magam. Így se gumi, se hormontabletta, se egyéb nem jöhet közbe. De ehhez nagyon át kell beszélni a döntést, és mindketten így kell hogy gondoljuk, mert nincs visszaút.


Sokan kérdezik, és ha elváltok... akkor is van két gyerekem, akiket bőven elég felnevelni, köszi szépen.


Nem a tabletta az egyetlen megoldás hosszú távon.

2016. máj. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

Másféle védekezés is létezik: pl. pesszárium.

Vagy végleges.

2016. máj. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
#2 hat azert kiváncsi lennék mi .aszt csinálnál, ha nem állna fel gumiban, s egy idióta hülye azt írogatni a gyakorin, hogy ez csak kifogás, elkuldened az a jo büdös..
2016. máj. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%

Engem most utálni fogtok.

Eddig minden kapcsolatomban meg volt beszélve, hogy nem használunk gumit, mert megöli az izgalmat, a spontán szexet. Soha nem volt gond belőle, mert képes vagyok irányítani.

2016. máj. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

#8:

Ha nem áll fel gumiban, az nem a gumi hibája :-P Ott fejben van a hiba és nem a tünetet kell kezelni, hanem azt ami kiváltja. (tüneti kezelés=gumi nem használata; probléma megoldása=helyre tenni a dolgot fejben, hogy ne frusztráljon ilyen szinten :-P )

2016. máj. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!