Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fog bonyodalmat okozni valaha,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog bonyodalmat okozni valaha, hogy elvi okokból hallani sem akarok hormonális fogamzásgátlásról?

Figyelt kérdés

Még nem volt kapcsolatom, de egyszer szeretném, ha lenne férjem is.

Fog ez nekem valaha nehézséget okozni?



2016. márc. 23. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Egyáltalán nem.
2016. márc. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nem.

Én szedek tabit, de 4 évig nem szedtem, egy éve kezdtem.

Ha abbahagynám akkor az az én döntésem lenne, ha nem kezdtem volna el szedni, akkor az is az én döntésem lenne.

Ha valaki emiatt problémázik, az nem érdemli meg hogy veled legyen.

2016. márc. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
En is igy gondolom bár én nem szedek végképp tabit.
2016. márc. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Most mondanám hogy nem baj mert van óvszer is, de sok fiú nem bírja használni, úgyhogy vagy megszakítással szexelsz egy ilyennel vagy szakítasz vele :\
2016. márc. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elvileg nem, gyakorlatilag azért sok múlik a pasikon (nem tudom hány éves vagy) mert a fiatalabbak legtöbbje manapság nem tud egyszerűen óvszerben szexelni (kifogások, hogy lelankad, nem is áll fel már a gondolattól és annyira bebeszélik, hogy valós gonddá alakul...). Ha pedig az ember szerelmes, könnyű rá hatni és akkor inkább gyógyszer vagy hüvelygyűrű mint gumi nélküli szex (egy barátnőmről sose gondoltam volna hogy hathat rá pasi, nagyon határozott volt, de a rózsaszín szemüveg...) :\
2016. márc. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ment mindenkinek zöld!

22 éves vagyok. Hát meggyőzni nehéz lesz, mikor a háziorvos se tud letolni a torkomon még C vitamint se, pláne antibiotikumot és társait. Ráadásul a családban nincs is olyan, akinek ne lett volna trombózisa, szóval ezért ezzel a gumi okozta kifogásokat nem lehet egy lapon említeni.

2016. márc. 24. 20:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha trombózis hajlamos vagy az más, akkor semmi képpen sem szabad szedned, a "ha elkezdem szedni lehet egyszercsak elvisz az agyvérzés" kicsit jobb indok mint az "alvi kokból nem szeretném"
2016. márc. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*elvi okokból
2016. márc. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elvi okokra azt értettem, hogy gyógyszerellenesség. Nekem a gyógyszer a 40 fokos láznál kezdődik csak.
2016. márc. 25. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!