Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Srácok/ pasik/ férfiak, ti el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/ pasik/ férfiak, ti el tudnátok fogadni, ha a partnereteknek egy betegség következtében mindenféle hormontartalmú fogamzásgátlásról le lenne tiltva, így csak gumival védekezhettek?

Figyelt kérdés
Azt azért viszont hozzátenném, hogy mivel gyereket (egyenlőre) nagyon nem terveznétek, az nem csak 1-2 hónapos időszak lenne.

2016. máj. 12. 10:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
58%

#8-nak:

Nő vagyok, nehéz lenne :P de van a témában tapasztalatom. Az exnek sehogy se állt fel max félig, még magának se otthon, na az a gáz és orvost igényel, persze az gáz és nem, biztos a gumi... Kitalálta hogy akkor nem akarja felhúzni (hormont szedek amúgy, de akkor sem volt óvszer és std nélkül mert a vérvételtől is félt...), biztos az a baj: repült. Aki nem képes megérteni hogy valaki nem használ(hat) hormont pl vagy nem akar valamit elkapni és nem is akar gyereket, nem akar kockáztatni, az ne akarjon szexelni. Az nem szereti annyira a másikat hogy ezt megértse.


A párom szó nélkül elment a vizsgálatra, egyetértett és felhúzta gond nélkül amíg nem lehetett (váltáskor is) és akkor is ha beteg voltam és kellett a kiegészítés. Szóval hormon mellett se lehet 100%ig lemondani róla! Neki is volt néha hosszabb idő után amikor kellett hogy gyengült az erekció mert kevesebbet érzett az évek alatt megszokotthoz képest, de ha a nő nem hagyja bepánikolni, bizalom van, akkor egy kis rádolgozással simán megoldható.

Ha valaki szorong tőle akkor barátkozni kell vele otthon egyedül is, mert az életben sokszor van rá szükség. Nem lehet mindig tolni a felelősséget.


Mit csinálnék férfiként? Elgondolkodnék.Mert ha nem áll fel gumiban, amúgy meg igen, ott fejben van gond vagy nem elég erős a vágy. Nőknél is: nincs libidó, nincs nedvesedés, el kell gondolkodni hogy a kapcsolatban van-e gond.

Átéltem: azt hittem a gyógyszer hibája, szakítás lett, nem hagytam abba a többi jó hatás miatt, hónapokkal később az új kapcsolatban nem volt gond, libidó az egekben. Megkérdeztem a nőgyógyászt, ő azt mondta, hogy ha stresszes a kapcsolat, nincs bizalom, simán nincs libidó és a test ellenzi a szexet így.

Szervi gond nincs ha amúgy működik a pénisz, az orvosok is azt mondják hogy akkor gyakorolni kell. ;)

2016. máj. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos én gumiban semmit sem érzek, úgyhogy nem. Inkább nem szexelek, mint úgy. Egyedül a látvány miatt nem lankad le. Pedig több, mint egy évig próbáltuk gumival, de egyszer sem tudtam az orgazmus közelébe se kerülni, még 1-2 óra alatt se.
2016. máj. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!