Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha szeretnék beszerezni 72...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretnék beszerezni 72 òrás tablettát és nem vagyok 18 akkor elég ha csak valamelyik tesòm jön el velem aki elmúlt 18 vagy csak szülő jöhet velem?

Figyelt kérdés

2016. júl. 23. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem valaki azt mondta, hogy el kell menni orvoshoz ès az írja fel, de valaki pedig, hogy nem kell orvos hozzá, elèg a 18-at betölteni.

Nèzd meg, hogy vèny nèlkül kapható -e, neten írják, ha nem akkor beküldheted őt megvenni, orvos nèlkül. :)

2016. júl. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem vagy 18 éves akkor elég, ha nem szexelsz. Hátha kibírod valahogy úgy is. Azt a sok rohadt évet szex nélkül kibírni, biztos belebolondultál volna már.
2016. júl. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elmész az orvosodhoz és elmondod,hogy nagy bajban vagy.

Nem tudom,hogy kell e szülő hozzá.

De elképzelhetőnek tartom,hogy anélkül is felírja neked a helyzetre való tekintettel.

2016. júl. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy neked már valószínűleg nem aktuális, valakinek még lehet jól jön. Vényköteles gyógyszer és vagy a nőgyógyászhoz vagy sürgősségire kell menni. Ha elmúltál 14 éves, akkor nem kell, hogy bárki is menjen veled.
2016. dec. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!