Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tapasztalatok hüvelygyűrűvel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok hüvelygyűrűvel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van valakinek személyes tapasztalata a hüvelygyűrűvel? Mennyire nehéz felhelyezni? Mennyire érezhető mindkét fél részéről? Mennyire biztonságos?

2016. aug. 8. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyanaz mint a tabletta, tehát 99%-os mert ugyanúgy hat csak máshol szívódik fel. Nem lehet elfelejteni (24óránként 3órát lehet kint, de én pl egyszer se vettem még ki ciklus közben) folyamatos a hormonadagolás, nem gond a hányás-hasmenés és kettő fajta antibiotikumot is lehet szedni vele gond nélkül. Lassan 1 éve használom, gond nélkül. Az átállás rá tabletta után pici nehéz volt, mert konkrétan fele annyi lett a hormon, viszont az 5.gyűrűre minden mellékhatás elmúlt teljesen (hányinger, puffadás, mellfeszülés), a 2.hónapban volt erősebbek a mellékhatások, de a 3.nál erősen csökkent, így a doki azt mondta hogy nincs gond.

Feltenni, mint egy tampon kb, csak ez bizonyos mélységre ha eljut akkor már kirúgja magát a helyére és nekem stabilan ott is marad, nem érezni, párom se érzi. Nem lehet túl magasra tenni vagy lökni, mert 5cm átmérőjű, hajlékony egyébként, tehát össze kell nyomni a felrakáshoz. Nekem először fekve sikerült tök jól, akkor ráéreztem. Azóta nem gond, még tart a vérzésem amikor fel kell tenni (pontosan kell tehát ha hétfő reggel 8kor vetted ki, akkor pontosan egy hét múlva hétfő reggel 8kor kell visszatenni, max 3 óra a késés ami még oké) tamponnal is simán lehet használni, csak kivételkor kell figyelni rá hogy ne rántsa ki az ember.

Hát az ára ami kicsit sok, 10-12ezer a 3havi és most ebben a melegben (25fok felett) hűtőben kell tartani és kiváltástól számított 4hónapig jók amúgy a gyűrűk.

2016. aug. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm
2016. aug. 10. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!