Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rá fog jönni a pasim hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá fog jönni a pasim hogy azért leszek terhes mert nem fogom szedni a tablettát?

Figyelt kérdés
Pasim nem akar még gyerek de én már nagyon. Azt tálaltam ki hogy elfelejtettem bevenni a tabit és azt fogom hazudni hogy tabi mellett lettem terhes. Tudom szemét dolog de nekem nagyon kell baba
2016. aug. 11. 12:29
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
89%

ez egy gusztustalan női praktika...az ilyen esetekre simán hoznék egy olyan törvényt, hogy a pasinak még gyerektartást sem kell fizetnie, SŐT a nőnek kell kárpótlást!!!

gusztustalan gerinctelen dolog...

a gyerek 2 ember döntése miatt szülessen meg, ne egy idióta p1cs4 miatt!!!

inkább próbáld meg vele megbeszélni, rácsábítani a dologra, ne ilyen húzásokkal élj...


23F

2016. aug. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 Gotland ***** válasza:
98%

Add Uram, hogy csak egy szokásos beteg férfi legyen a kamukérdéseivel.


Ha pedig komoly a kérdés, akkor a leendő babának nagyon okos, jó fej és gerinces anyukája lesz. (Ne hidd el kérlek.)

2016. aug. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg igen, és ez gáz.
2016. aug. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
1. Könyörögtem neki hogy nem tabival akarok védekezni de neki gumi nem jó hát itt akkor az eredménye..........
2016. aug. 11. 12:33
 5/35 anonim ***** válasza:
94%

Mekkora egy gerinctelen féreg vagy te kérdező!!!

Remélem idióta kamukérdés, nem pedig igaz.

2016. aug. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 Gotland ***** válasza:
95%

ma 12:33


Lehet sejtette előre, hogy a gumit nem is tűvel, hanem egyenesen metszőollóval szúrnád ki.

2016. aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
98%
Szegény gyerek, előre sajnálom...
2016. aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
95%

mi van? akkor most terhes akarsz lenni, vagy csak a védekezési módot akarod megváltoztatni?


23F

2016. aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
87%

Valószínűleg el fog hagyni mihamarabb, amint megtudja hogy terhes vagy.


Miért nem egyszerűbb megvárni hogy közösen legyen gyereketek? Ezzel az erővel elmehetnél orvoshoz is vagy örökbe fogadhatnál.

2016. aug. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
94%
Bölcs vagy. Majd egyedül felnevelheted, figyelj miért nem teszel egy szívességet az emberiségnek és kötteted el magad?
2016. aug. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!