Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rá fog jönni a pasim hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá fog jönni a pasim hogy azért leszek terhes mert nem fogom szedni a tablettát?

Figyelt kérdés
Pasim nem akar még gyerek de én már nagyon. Azt tálaltam ki hogy elfelejtettem bevenni a tabit és azt fogom hazudni hogy tabi mellett lettem terhes. Tudom szemét dolog de nekem nagyon kell baba
2016. aug. 11. 12:29
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
8%
apa nelkul is fel lehet neveleni azt a gyereket sot szerintem meg jobban is jar.
2016. aug. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasid hallani sem akar róla, akkor inkább hagyd ott és keress másikat, aki szeretne, és legyen tőle gyereked.
2016. aug. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Ra fog jonni.
2016. aug. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
21-es Fel lehet nevelni persze, de nem úgy kéne indulni egy gyerekvállalásnak, hogy eleve nem kell hozzá apa, márpedig a kérdező, ha kierőszakolja csak akkor jó eséllyel apuka lelép szülés előtt.Hogy jobban jár abban nem vagyok biztos, mármint a gyerek, nyilván egy erőszakos, alkuoholista vagy egyéb módon defektes szülőnél minenképpen, de azért kell mindkét szülő alapesetben, ha másért nem, hogy néha anyuka is pihenhessen
2016. aug. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Remélem arra is fel vagy készülve, hogy egyedül neveld fel...ennek a gyereknek nem lesz igazi Apja, csak biológiai.
2016. aug. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
63%

Ha a nő akkor lesz terhes, amikor én még nem akarom, akkor ott hagyom őt a pi csába.


Ha gyerektartást követel, akkor elhúzok az országból.


Még vagy legalább 5-6 évig nem akarok apa lenni.

23/F

2016. aug. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
81%

Előző vagyok:

Az ilyen kérdések olvasása után meg ha védekezés mellett lesz terhes, csak még jobban azt fogom feltételezni, hogy direkt csinálta a dolgot. Úgyhogy ügyes vagy kérdező most már duplán is!

2016. aug. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Milyen érdekes történetek és beszélgetések kerekednének abból hogy ha gyerek örökbefogadás csak pár perc lenne hazánkba.


Én: Drágám ki ez a gyerek a szobában?

Asszony: Ő Peti a 8 éves fiad... megse ismered?

Én: Hogy a mi a ki?

Asszony sírva: Már nem is szeretsz....

2016. aug. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

#21

Ja minden gyereknek az a legjobb ha egy ostoba felelőtlen idióta neveli fel egy csonka családban megfelelő apakép nélkül. Aztán csodálkoznak hogy nem lesz belőle normális felnőtt.


Le se irom mit gondolok a kérdezőről, mert a szűrőn fennakadna. Bár szerintem is kamu.

2016. aug. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
75%

Simán megérdemelnéd hogy a pasid jól megverjen... és mondják hogy jajj szegény nőket bántják... ki tudja lehet hogy ilyenek derülnek ki és ez az indok.

Mert persze egy nő nem lehet terhes ha nem akar, sőt el is vetetheti de egy férfit úgy átvernek mint szart a palánkon.


Ilyen önző embert... de tudod a pasid mellett csak a gyerekedet sajnálom jobban. Aki a te önzőségedből jön majd létre és nem szeretetből és szerelemből hanem mert te úgy akartad...

Ezt nyugodtan el is mondhatod neki... ahogy a pasidnak is. Előttük legyen nagy a szád.

2016. aug. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!