Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rá fog jönni a pasim hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá fog jönni a pasim hogy azért leszek terhes mert nem fogom szedni a tablettát?

Figyelt kérdés
Pasim nem akar még gyerek de én már nagyon. Azt tálaltam ki hogy elfelejtettem bevenni a tabit és azt fogom hazudni hogy tabi mellett lettem terhes. Tudom szemét dolog de nekem nagyon kell baba
2016. aug. 11. 12:29
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekvállalást intelligenciához kéne mérni...
2016. aug. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Keress egy olyan partnert magad mellé akinek azonosak az életcéljai a tiéddel. Ha nem is hagyna el a pasid,nem lenne semmiben a segítségedre,sőt csak keserítené az életedet és a leendő gyermekedét, ha csak rá nem kényszerítene az abortuszra. Szerintem hülye ötlet ami eszedbejutott! Más vonalon indulj el!
2016. aug. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

#31

Egyből megoldódna a túlnépesedés.

2016. aug. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom, hogy a pasid rá fog-e jönni a dologra, de a tabletta abbahagyása után pár hónapig még máshogyan kell védekezni, különben beteg babád születhet. Egy volt kolléganőm is így járt, 5 hónapos terhesen kellett elvetetni a babáját, plusz még a kapcsolata is tönkrement. Azt nem tudom, hogy a párja tudta-e, hogy direkt hagyta abba a gyógyszert vagy hazudott neki valamit.
2016. aug. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

utolso tomeny butasagot ir ennyi erovel az osszes rosszul szedett gyogyszer mellett fonant gyerek beteg lenne.


Ne tedd meg fogod banni mert egy nap tallakozol egy gyereked apjaval eleted szerelmevel

az idobol nem futsz ki

Max beszelj a sraccal hatha belemegy hogy papa legyen minden kotelezetseg nelkul

2016. aug. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!