Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rá fog jönni a pasim hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá fog jönni a pasim hogy azért leszek terhes mert nem fogom szedni a tablettát?

Figyelt kérdés
Pasim nem akar még gyerek de én már nagyon. Azt tálaltam ki hogy elfelejtettem bevenni a tabit és azt fogom hazudni hogy tabi mellett lettem terhes. Tudom szemét dolog de nekem nagyon kell baba
2016. aug. 11. 12:29
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
96%
otthagynálak amint terhes lennél,végleg.
2016. aug. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 Gotland ***** válasza:
60%

Kamukérdés. Ha nem az lenne sértődöttségében mindenkit lepontozott volna.

Így csak veri a pucuját a kérdező, hogy szidjuk. (Lehet erre gerjed.)

2016. aug. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Fogalmatok sincs hogy mi az hogy gyerek. Nagyon szeretem a gyerekeket, már 29 éves vagyok lassan kifutok az időből. Pasim pedig hallani sem akar róla soha, mert ő élni akar és hogy a gyerek elfoglaltság meg baj.

Nagyon szomoruak a mai pasik.

2016. aug. 11. 12:46
 14/35 anonim ***** válasza:
97%
Mert neked aztán van róla fogalmad :DDDDD
2016. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 Gotland ***** válasza:
80%

ma 12:46

Látom lepontoztál.:D Légyszi majd ezt is.


Akkor keress másik férfit, akivel egyeznek a céljaitok és a terveitek. Nem igaz, hogy nincs annyi agysejted, amelyekkel erre az egyszerű megoldásra rájöhettél volna.

2016. aug. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
14. Igen képzeld, gyerekkel foglalkozok.....
2016. aug. 11. 12:48
 17/35 Gotland ***** válasza:
93%

ma 12:48


Basszus. - és akkor azt mondja a fidesz, hogy az oktatással nincs semmilyen probléma.

2016. aug. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek hogy nagyon szeretnél gyereket, lehet hogy az előbbiek ellenére nagyon jó anya válna belőled, mert lehet hogy szíved van hozzá. Gondolj bele abba hogy az apa hogy reagálna? Ha elhagy a gyereknek már nem lenne teljes élete. Sose találnál olyan férfit magad mellé aki pótolni tudná az apját, nem beszélve arról hogy a gyerek nevelési körülmények se lennének elégségesek. Anyagi és szociális szempontból.


Terhesség helyett inkább az apuka cseréjén gondolkozz ha nem felel meg neked és a jövőbeli terveidnek :/

2016. aug. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, ahogy az első Írja!!

Nő vagyok! De undorítónak tartom ezt a viselkedést! Olyan, mintha te nem akarnád, ő pedig minden védekezés nélkül megerőszakolna, hogy " márpedig gyereket fogsz neki szűlni !"

Rémes, hogy a nők azt hiszik, az ő testük az ő döntésük..

Ha pedig egyedül maradnak a gyerekkel vagy elvesztik a bizalmat, meg neki állnak nyavalyogni. Rosszabb esetben elhagyják/ bántják a gyereket.

Ez most kicsit lehet, hogy durva lesz.

De ha így lennél terhes, megérdemelnéd, hogy elhagyjon a gyerekkel együtt és Ő döntse el, mikor láthatod !

Sorry !

2016. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Jah, csak most olvastam végig ! Elég sokan normálisan gondolkodnak, nem csak az egyes ! :D
2016. aug. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!