Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon nagy hülyeséget csinált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy hülyeséget csináltam, félek, most mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Barátommal tudtuk , hogy jelenleg nincs óvszer mert elfogyott és pont ezért arra a napra nem is terveztünk semmi olyat . Aztán ő mégis akarta, kicsit izgatott ( már elég nedves voltam ) aztán kb 4 mozdulatra bent volt , mert én nem akartam gumi nélkül. Mikor a pénisze már kint volt, láttam , hogy elélvezett. Azt mondta , ő csak akkor érezte amikor már kint volt, de nem biztos benne , hogy nem került belém is .. Nagyon félek, vegyek be esemyényutánit menjek nőgyógyászhoz, vagy nem lesz semmi ? ( bár ennek kicsi a valószínűsége)

Az a baj , hogy most azért se akartam , hogy megtörténjen, mert már késik 4. Napja és ez is aggaszt....

Félek, tudom , baromságot követtünk el, aki tud segítsen !


2016. dec. 29. 10:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mikor szexeltel? Mert ha már 4 napja késik akkor felesleges az esemény utáni tabletta
2016. dec. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%

Nyugi, ha a popsidra spriccelt, kevés mehetett be.

Amúgy ő a felelőtlen, nem te.

Én is csináltam ezt lánnyal, de volt eszem védekezni.

Ez nem a te hibád.

Szerintem írass esemény utánit.

2016. dec. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mikor szexeltel? Mert ha már 4 napja késik akkor felesleges az esemény utáni tabletta
2016. dec. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tegnap történt pont és 25. -én kellett volna megjönnie. Pedig mindig védekezünk, és még egyszer se szakadt ki.
2016. dec. 29. 10:11
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem irass fel,de minel hamarabb mielott kifutsz az idobol. Ha mar nagykoru vagy akkor tuti egybol felirjak.
2016. dec. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el gondolkozni a kicsi nevén!
2016. dec. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Jobb lenne az esemény utáni.
2016. dec. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát itt mi érdemleges segítséget sajnos nem tudunk nyújtani max tanácsot adni az pedig az hogy menny és írass fel eseményutánit mégpedig sürgősen! Bár elvileg nem eshetnél teherbe mert nincs peteérésed viszont sosem tudni :/
2016. dec. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Menj el nőgyógyászhoz és vegyél be eseményutánit!
2016. dec. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Két ünnep között vagyunk és nem rendelnek az orvosok ma bejártam az egész várost, de egy orvos se volt aki segíteni tudott
2016. dec. 29. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!