Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha fogamzásgátló tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fogamzásgátló tablettát szeretnék kiíratni orvossal, akkor muszáj a nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés
Nem akarom,hogy kutakodjon bennem,nem voltam még nődokinál,meg lehetne oldani,hogy úgy írjon fel receptet,hogy nem turkál bennem percekig?
2017. jan. 4. 01:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

nem mert neki ez a szakterülete és nem turkál percekig hanem megvizsgál és megbeszéli veled a fontos dolgokat.

ha ilyen gyerekesen állsz a dologhoz inkább hagyd a szexet és menj vissza legózni

2017. jan. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Egyetértek az előttem szólóval! Nem turkál benned, hanem megvizsgál a saját erdekedben. Hogy olyan gyógyszert írjon fel, ami jó is! De jogos, hogy ilyen hozzáállással nagyon éretlen vagy a szexre! Jobb, ha tanulsz még helyette!
2017. jan. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A vérvizsgálatot még megértem,de nem szeretném,hogy belülről megvizsgáljon...olvastam pár oldalon,hogy kenetet vesz,megvizsgálja a méhem helyezkedését...ezt nem lehetne kikerülni? Akik még szüzek és úgy iratnak fel tablettát azokat sem vizsgálják meg alul
2017. jan. 4. 01:51
 4/12 anonim ***** válasza:

De aki mar nem szuz,azt megvizsgaljak.

Amugy is kene jarni szuresre ha mar nem vagy szuz.

Teljesen tulelhetoek ezek a vizsgalatok.

2017. jan. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha házi orvostól kérek beutalót,és ugyanabba az intézetbe fogad engem a nőgyógyász (nem magán orvos szerintem) akkor kell fizetnem a vizsgálatért? És lehet kérni,hogy férfi,vagy nő vizsgáljon meg?
2017. jan. 4. 02:28
 6/12 anonim ***** válasza:
Persze kérni mindent lehet, ugyanis ez a TIBI bácsi kivánság műsora. Pöttyös labda esetleg?
2017. jan. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

Ha TB alapon mész, akkor nem válogathatsz, hogy nő vagy férfi vizsgáljon meg.(férfi nőgyógyászok amúgy szerintem jobbak)De ha te női nőgyógyászt akarsz, menj magánrendelésre.

Nem "kutakodik" az orvos, hanem megvizsgál, mivel ORVOS.

De ha te ezt így fogod fel, hagyd még a nemi életet.

Én 16 évesen voltam először nőgyógyásznál, most pont a duplája vagyok, és élek.

Nem fájdalmas a vizsgálat, és ő nem a NŐT (kislányt) nézi benned, hanem megvizsgál.

Úristen....komolyan mondom az agyam eldobom.Szexre lenne eszed, sima rutinvizsgálattól meg félsz.

2017. jan. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

Jézusom.... Hallod, ha ennyire (bocsi) lökött vagy, inkább ne szexelj, de komolyan. Ha ehhez így állsz, akkor eddig hogyan védekezhettél...?


A SAJÁT ÉRDEKED hogy megvizsgáljon, mert ezzel megelőzhetsz akár egy HALÁLOS betegséget. Vagy egy meddőséget, akár. A kenet levétele kb 5 másodperc, a méhvizsgálaté sem több nagyon fél percnél. Kikérdez, és írja fel a gyógyszert. Ahol kétség merül fel, vérvizsgálat után kaphatsz maximum receptet.


Ha ezt nem vállalod be, akkor inkább ne élj szexuális életet.

Gondolom arról se hallottál, hogy a nemi élet megkezdése után 1 évvel már menni kell nőgyógyászhoz, ÉVENTE. vagy gyakrabban, ha úgy látja jónak.


Arról pedig tegyél le, hogy csak úgy ad neked receptet. Meg kéne érni a szexualitásra mielőtt elkezded...

20N

2017. jan. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok kikérni csak úgy hasra ütésből receptet,voltam nődokinál de nekem rossz tapasztalatom volt ezzel kapcsolatban, ennyi
2017. jan. 4. 14:11
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor keresel másik nőgyógyászt.

Akinél én szültem és a magánrendelésére jártam, nagyon korrekt.

Budapesten van a rendelője, és ott is dolgozik az egyik kórházban.

Vannak nagyon jó orvosok, érdeklődj neten, ismerősöket sem árt megkérdezni.

2017. jan. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!