Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez mennyire árthat, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire árthat, vagy tabletta mellett nincs olyan görcs, jól tudnám magam érezni a vízparton/vízben?

Figyelt kérdés
Most fogok először tablettát szedni.Ha jól számoltam pont akkor fog megjönni, mikor júniusban nyaralni leszünk, ha nem hagyok 7 nap szünetet, akkor nem fog megjönni. Vagy esetleg, ha az első levélből nem veszem be mindet, hogy hamarabb megjöjjön, vagy a második levelet elkezdem és azt hagyom félben, mi ajánlottabb?
2010. máj. 4. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:

ha először szeded akkor sztem ne trükközz vele , plusz beszélj a dokival ha mész felíratni h mit szeretnél (ha már voltál nemszóltam)

amúgy le lesz írva a papírján hogy mit és hogyan lehet csinálni, de általában azt írja h szünet nélkül szedd addig amennyivel el akarod tolni ,aztán 7nap szünet és új levelet kell kezdeni

2010. máj. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fontos kérdés, hogy 2. vagy 3. generációs tablettát szedsz, egyfázisút vagy többfázisút. Mert a többfázisúnál nem hagyhatsz ki egy vérzést sem, és az egyfázisúaknál is csak a kisebb hormontartalmúaknál ajánljuk. Olyat viszont EGYIKNÉL SEM tehetsz, hogy kevesebb szemet veszel be, mint a levél tartalma, hogy előrébb hozd a vérzést, mert az "biztonsági rés", magyarul a védelem erősen lecsökken. Levelet félbehagyni szintén NEM szabad, tehát ha az eltolás mellett döntesz, akkor 2 levelet kell folyamatában beszedned. Persze ha elolvasnád a betegtájékoztatót, ezt minden tudnád. Először az, aztán orvos, és a legutolsó eset legyen az, hogy idegenektől érdeklődsz legközelebb, jó? A saját biztonságod érdekében. Kellemes nyaralást!
2010. máj. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elolvastam a tájékoztatót! Volinát szedek.Dokinál már voltam, ezért nem tőle kérdeztem meg, mert akkor még nem volt ilyen kérdésem
2010. máj. 5. 06:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!