Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vajon igaz vagy csak beképzele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon igaz vagy csak beképzelem? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudni illik nem szoktam sok alkoholt inni, szilveszterkor viszont lecsuszot egy jópár ital. Kevertem is őket, vodka, sör stb.. majd másnap sikeresen róka lett a vége. Éreztem hgy rengeteg a savam, amúgy is hajlamos vagyok a 'gyomorsavasodásra'.

Egy pár napig nem éreztem semmi különöset, ettem rendesen, fűszereset, savanyút, olajosat stb. Majd szerda este csütörtök délelőtt kezdődött, gyomorégés, gyomorfájás, böfögés, kis hányinger. Enni nem nagyon ettem, nem akartam magammal mégjobban kitolni. Már rohadt sokat idegeskedtem hogy nem múlik el, ezáltal valószínű mégtöbb savam lett. Ma elmentem orvoshoz, kaptam gyógyszert. Szerintem jobb is már, meg is nyugodtam kicsit.

Viszont a kérdésem a következő: rendesen 28 napra megjött a menzeszem, ugyanúgy ahogy eddig is, semmi szokatlan sem volt. Viszont mivel kijelenthetem hogy hipohonder vagyok, rengetegszer utánaolvastam lehetnek ezek a terhesség tünetei is, másik oldalról pedig tudom, ha rendes, erős menstruációja van az embernek kizárt a terhesség. Mégis izgulok. Kérlek segítsetek! Szerintetek lehetséges így terhesség? Ezen kívül semmi más nincs, és az orvos, valamint a család szerint is már 1-2 nap múlva elmúlt volna a gyomorégésem, ha nem folyton ezen idegeskednék.

Köszönöm a válaszaitokat.

19/L


2017. jan. 9. 23:06
1 2
 1/12 RRR ***** válasza:

ez szép és jó

de szexeltél is?

2017. jan. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez az.Egyáltalán van okod aggodalomra?
2017. jan. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Terhességi teszt megmondja.
2017. jan. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 RRR ***** válasza:

azért ,ha válaszolnál,ha már kérdeztél az jó lenne!

1#

2017. jan. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Komplett idióta vagy, ba$zod. Húzz aludni!
2017. jan. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Noblesse Oblige ***** válasza:

Eltévesztetted a fórumot szerintem.

A tv-t kell bekapcsolni, ott is az ezo csatornát. Van az kedves szimpatikus bácsi vagy néni, aki az agyhullámaival telefonon keresztül végez vakbélműtétet, gerincműtétet, agydaganatot távolít el, szóval nagyon multifunkciós.

Na őt kell tárcsázni, ő egész biztos, hogy ennyi infó alapján megállapítja egészen biztosra, még biztosabbra, mint 4 terhességi teszt, hogy terhes vagy-e, vagy sem. És annyira jó fejek, hogy biztos, hogy ad neked az agy hullámaival még esemény utáni, utánit is, hogy biztos ne lehessen semmi baj!


Szóval én meleg szívvel ajánlom a bácsit. Nagyon klassz dolgokat tud a semmiből elérni!


De ha komolyan akarod, hogy vegyünk, akkor elébb komoly kérdést kell kiírnod. Nem nem azon akadtam fel, hogy parázol. Én is paráztam már párszor ezért életemben. Viszont, ha tesz azt mondja, nem, ha az orvos azt mondja nem, akkor biztos nem. Ha védekeztél biztos nem. Ha nem védekeztél, akkor rágd nyugodtan tovább a körmöd.


De ha itt 10 írjuk, hogy nem vagy terhes... na az már nem biztos, hogy tényleg úgy is van! (erre írtam azt, hogy az ezo tv-és bácsit is megkérdezhetnéd, mert a monitor túloldalán ennyi infóból kb. semmi hasznosat nem lehet mondani) Bízz meg az orvosodban és a családodban, és ha védekeztél magadban is. Ha terhes vagy, max kövi hónapban nem jön meg. Akkor meg megdumálod a családdal mi legyen.

2017. jan. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nyilván, ha feltettem a kérdést, igen-szexeltem.

De ahogy említettem is, nagyon be tudok parázni bármin és beképzelni is betudom!

A válaszokat pedig köszönöm.

2017. jan. 9. 23:23
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdés maradt: védekeztetek?
2017. jan. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, komoly kapcsolatom van 2 éve.
2017. jan. 10. 05:09
 10/12 anonim ***** válasza:

Írtál egy litániát a kérdésben,a lényeget meg kihagytad.Kb.az jött le ,hogy az életben nem láttál még f.rkat,de te biztos terhes vagy mert ég a gyomrod..

Csak az maradt ki,hogy :rendszeres nemi életet élek,gyógyszerrel/óvvszerrel védekezünk,tudtommal nem történt semmi szokatlan.

Persze ilyen tünetekből továbbra sem tudnánk megjósolni neked,hogy terhes vagy-e de legalább kerek lett volna a történet.

Egyébként meg az alkoholtól kezdve a fűszeresen át,a zsíros kajáig mindegyik okozhat savtúltengést,az idegességen kívül is.

2017. jan. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!