Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit gondoltok? Lehet valami gond?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Lehet valami gond?

Figyelt kérdés

Már 5. hónapja szedek fogamzásgátlót. A 7 napos szünet után bevettem az új levél 1. szemét(csütörtök), rá 2 órára kis hasmenésem volt.Nem tudtam másik levélből bevenni újra a gyógyszert, mert ez az utolsó (levél). Pénteken bevettem a 2. szemet. Szombaton pedig együtt voltam a párommal.Nem használtunk kiegészítő védekezést.

(Tudom, hogy a 7 napos szünetben is véd a tabletta, de ez kiterjedhet a 8. (1. szem napjára) valamennyire?)

Lehet ebből baj?

Köszi a válaszokat!


2010. máj. 8. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Általában a tabletta a 3.hétnél fejti ki a teljes hatását.Az enyémre pl rá van írva,h mi a teendő ha az 1.héten kihagysz 1 szemet(pl túl van a 12óránál is!),mi a 2.héten és a 3.hét után a teendő.Az első két héten kell orvoshoz fordulni,ill kikérni a tanácsát,a 3hétnél pedig csak beveszed a kifelejtett tablettát,akár a másodikkal együtt.De ez nem mindegyikre vonatkozik.Szerintem már a szervezetedben van a tabletta jó hatása,de azt javaslom mindig legyen otthon egy plusz leveled,az ilyen esetekre!Tesztelj 2 hét múlva,de addig az orvost is felhívhatod!23N
2010. máj. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem véd a szünetben a tabletta..... vagyis csak elenyészően.


olvasd el az első kettőt:

[link]


hozzáteszem, én is évekig csináltam 7 napos szünet alatt is, de jobb félni..

2010. máj. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egyébként no para, nem hiszem h lenne bármi bajod!De h megnyugodj vehetsz tesztet, de én nem látom szükségesnek
2010. máj. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez sz*r ez az oldal..én is írtam a pasinak konkrétan h mi a problémám(voltam már vele orvosnál is csak kiváncsiságból,h legyen két orvos véleménye azért...)és olyan baromságot írt vissza,h találkozzunk és elkéne beszélgetnünk a múltamról a jövőmről és a jelenemről és vmi természetes gyógymódról:D(arra h még sose menstruáltam magamtól csak 1-2x..)..szal nem hihető ez az orvosvaker a neten...
2010. máj. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre h sokaknak segített, de muszáj volt rákérdeznem erre, amit a GYIK-be írt...mondjuk érdekes h 2 év alatt nem lett semmi bajom a 7 nap alatt sem xD csak kicsit fura h ezt írja h akkor nincs szex, így van "megírva" úgyhogy a 7 nap alatt gumi mostműár, csak h megnyugodjak
2010. máj. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A 7 napos szünethez szeretnék hozzászólni. Én nem tartom valósnak 12 éve szedem a gyógyszert és a szünetek alatt is együtt voltunk mindig és soha sem lett semmi baj. A gyógyszer szerintem pont így van kitalálva.
2010. máj. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is 2 éve szedem és mindig csináltuk olyankor, képzelhetted h meglepett a válasza..de elolvastad ugye?Írta h ha egy szemet nem veszünk be akkor is baj van, és miért lenne ez másképp 7 nap szünet alatt?Azt hiszem így magyarázta meg..de ha beírod keresőbe ahol más orvos válaszol ott meg az van h VÉD!ÁÁÁ nem értem én ezt, és akkor úgy válaszotl még h "nem én fogom megszívni"...
2010. máj. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!