Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Vki alkalmazza azt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Vki alkalmazza azt a módszert h rendszeresen szed fogamzásgátló tabit de még óvszert is használnak? Ti megbíztok csak a tabiba?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 19:37
 1/8 nielindi ***** válasza:
100%

azért szedek gyogyszert, h ne kelljen gumi.


23/L

2010. máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség mindkettőt használni, elég az egyiket, de azt normálisan. Ha mindkettőt csinálod, azon fogsz aggódni, hogy beszedted-e időben a tabit, a gumival viszont csökkented az élvezetet. Én csak tablettát szedek, így a szexet is élvezem és tökéletesen megbízok benne, mert hormonálisan akadályozza meg a terhességet. 2,5 éve szexelek, de még sose voltam terhes. Túlparázzátok ezt a terhességes dolgot. 20/L
2010. máj. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a tabletta önmagában is véd a terhességtől ha rendesen szeded a gumit csak a nemi betegségek miat szokták használni ha pl nicns álandó partnered érdemes gumit is használni
2010. máj. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges mindkettőt használni.Ráadásul én nem is tömném magam tele tabival,ha tudom,hogy úgyis óvszerrel fogjuk csinálni.Akkor értelme sem lenne a peteérésbe bekavarni.Mint minden védekezési eszközre igaz,hogy ésszel kell használni.Ha nem csak beveszed a tabit,de pontosan tudod hogy működik,mikor mire kell figyelni szedése közben,az óvszernél pedig a helyes felrakásra ügyeltek,akkor nem lesz gond!
2010. máj. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pénzkidobás a kettő együtt!!

Az óvszert akkor ha nincs állandó partnered, vagy nem akarsz/nem szedhetsz tabit.

Külön-külön is drága , nem hogy együtt.

A tabi 5-8000Ft (3havi adag;fajtától függ) + az óvszer havi szinten 4-6000Ft(Durex 3db-osak; havi 6-7doboz rendszeres szex esetén, meg mert jó ha van tartalék is ha kiszakadna stb...)

2010. máj. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A gyógyszer az akkor is gyógyszer, hiába mondják, hogy nem árthat...

Feleslegesen ne szedd. Vagy a tabi, vagy a gumi, de a kettő együtt felesleges. Csak a szervezeted teszed tönkre a tabival...

2010. máj. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a gyógyszer ideálisan van kiválasztva, az orvosod alapos volt, te pedig rendesen szeded, akkor gyakorlatilag 100% a védelem. az óvszernél pedig ott a rizikó, hogy elszakad. A fogamzásgátló szedése megakadályozza a peteérés folyamatát, ergo nincs minek megtermékenyülni. Leépíti a méhnyálkahártyát-ha vmi meg is termékenyül nem tud beágyazódni, valamint a méhnyák áthatolhatatlan lesz a spermiumok számára. Ergo nem is ér oda, hogy megtermékenyítsen bármit is;) ennek ellenére ismerek olyan lányt, aki használ gumit, viszont ennek az az oka, hogy azért nem elég neki a gyógyszer, amit a menzesze és a bőre miatt kapott,mert húgyúti fertőzéseket kap és szedhetne állandóan antibiotikumot. tehát ő orvosi okokból alkalmazza. ha nincs ilyen problémád és csak a fogamzásgátlás a cél, akkor gyakorlatilag szükségtelen.
2010. máj. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én tabit szedek, pont azért, hogy ne kelljen óvszert használni, mert nem szeretünk vele vesződni. Rendesen szedem, figyelek, hogy nem hányom ki, nem szedem más gyógyszerrel együtt, pontosan veszem be, stb. és így 99,99%os a védelem. Én ebben megbízom. :)


16/L

2010. máj. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!