Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elvesztettem a szuzessegem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem a szuzessegem, szuleimnek elmondtam, azt mondtak, hogy varjunk a kovetkezovel, amig el nem megyunk orvoshoz. Ez nem igy tortent, az orvosnal ez ki fog derulni, ha csak fogamzasgatlot szeretnenk feliratni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 25. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
A szűzhártya elvesztése egy orvos számára egyértelmű,és nyilván tisztába van vele hogy fogamzásgátlót nem egy apácának,hanem egy nemi életet élő embernek írja fel...
2017. jún. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%
Fogamzásgátló felíratásánál is megvizsgál az orvos.Azt rajtad kívül senki sem tudja megmondani,hogy hányszor szexeltél,nem látszik a nemi szerveden.
2017. jún. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
98%

Ha minden nap háromszor szexeltek egy héten át, mielőtt nőgyógyászhoz mész, a doki akkor se fogja tudni ezt megállapítani. Mondjuk én az első pár hónapban még biztosan gumit használnék. Akkor iratnék fogamzásgátlót, ha már komolyabb a kapcsolat. De te tudod. A gumi is ugyanolyan biztonságos, ha rendesen használjátok.

20N

2017. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Gondolom a szüleid nem mennek be veled az orvoshoz, szóval tök mindegy. Vagy hogy van ez bemennek? Szerintem kérheted, hogy ne.


Amúgy szerintem is inkább gumi.

2017. jún. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
6honapnal tortent az elso, 10honapja vagyunk egyutt:) 4honapja gumival megy:)
2017. jún. 25. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!