Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így is véd a fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így is véd a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
én sosem úgy szedem be, hogy amelyik szemhez mondjuk oda van írva, hogy szerda, azt szerdán veszem be, hanem összevissza. ennek van valami jelentősége? miért nem mindegy, hogy melyik szemet melyik nap veszem be?

2017. aug. 11. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért veszed be össze-vissza? Sorban nem egyszerübb? :)
2017. aug. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha többfázisú akkor gond ha nem akkor nem
2017. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mit jelent, hogy tobbfazisu? 😂
2017. aug. 11. 21:20
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogya ciklushoz igazítva más más hatóanyagot juttat a szervezetbe. Ebben az esetben szigorúan tartanai kell a sorrendet. Nem tudom nézted e a született feleségekben a Carlos ezt csinálta a Gaby tabijával ìgy esett teherbe. Olvasd el a betegtájékoztatót hogy atiéd milyen. Ha egyfázisú akkor mindegy a sorrend
2017. aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért nem szeded normálisan, mint ahogy kell és teszi mindenki más?
2017. aug. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

megneztem, egyfazisu. es amugy mibol szurted azt le, aranyom, hogyha teherbe esek, csak bajt hozok a vilagra?? szerintem a hozzad hasonlo rosszindulatu emberek hoznak bajt a vilagra. omg, lassan mar fel se merek jonni gyakorira, mert itt tobb rosszindulattal talalkozik az ember, mint barhol mashol..sokan erre hasznaljak fel, hogy anonim az oldal. annyi az egesz, dragam, hogy nekem eddig ezek a pici betuvel irt napok fel se tuntek, elolvastam VEGIG a betegtajekoztatot, de ilyet meg se emlitettek, csak szedtem sorban felso bal saroktol also jobb sarokig, es kesz, sose lett tole bajom. ebbol az apro tulajdonsagbol ha te azt szurted le, hogy csak bajt hozok a vilagra, ha gyereket szulok, akkor inkabb nem mondok semmit....

aki normalis valaszt adott, annak koszonom.

2017. aug. 12. 08:23
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha egy fázisú, akkor valóban tök mindegy, mert minden tabletta ugyanolyan hatóanyag tartalommal bír.

Viszont ha nem sorrendben szeded, akkor könnyen előfordul, hogy szemet vagy szemeket hagysz ki és akkor máris lehetsz terhes.

Nem előírás, hogy sorban szedd, de a saját érdekedben nagy segítség. Van, akinél még így is kimarad. És akkor így lehet teherbe esni tabletta szedése mellett.

2017. aug. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
sorban szedem, csak nem ugy, ahogy a napokkal meg vannak jelolve. am oktober ota szedem, es meg egyszer se maradt ki egy szem se
2017. aug. 12. 10:42
 9/10 anonim válasza:
Szia, nem kellene gond lenni mert az csak azért van kijelölve hogy tudjad melyik nap vetted be... De ha te össze-vissza szeded... :D De remélem ha naponta este 8-kor szeded akkor mindennap így teszed és nem másnap reggel vagy délben! Mert akkor nem véd, erre gondoltak a felettem válaszadók.
2017. okt. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
És 4-es, kelj fel, az csak egy sorozat!! :D
2017. okt. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!