Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Velemenyt kerek.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Velemenyt kerek.

Figyelt kérdés
A 3. level fogamzasgatlo tabletanal voltam elore egyutt a baratommal gumi nelkul es akkor is a 4. nap. Ra 5-6napra elkezdek a melleim fajni es a hasam is ugy fajt mindha meg kellene jonnie. Eltelt azota 2 het es most mar hanyingerem is van (de ez lehet bebeszeltseg miatt is).Nem hanytam, nem volt hasmenesem es antibiotikumot se szedtem, sot a gyogyszert is normalisan szedtem,viz nelkul de gondolom ennek nincs jelentosege.Lehet h a gyogyszer miatt vannak ezek a tunetek?
2010. jún. 5. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
?
2010. jún. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem igazán van esélyed rá... szerintem csak bebeszéled magadnak. de ha meg bizonytalan vagy, akkor miért nem mész el nőgyógyászhoz? ő meg tudná mondani. a hányinger amúgy sem jelentkezik ilyen hamar.
2010. jún. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
menj el nőgyógyászhoz
2010. jún. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Védekezz másképp, láthatólag nem való neked a tabletta, mert álterhességeket produkálsz, és heteken át parázol mellette. Jó ez neked? Ugye, hogy nem? Egyébként meg tanulj meg helyesen írni!
2010. jún. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
miért nem vezsel tesztet?!
2010. jún. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hetfon veszek, hogy biztosat tudjak, elnezest a hibakert, de ejjel elegge faradt voltam, igy osszejott a helyesirasi hiba.

De ha valaki nem tud ertelmes valaszt irni nem ertem h egyaltalan mert is,minek farassza magat.Maradjunk a kerdesemnel.

2010. jún. 6. 07:12
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy mellékhatás. ilyenkorra ki szokott jönni, ha nem jó a tabletta. tesztelj, de kicsi az esély arra, h baj legyen. menj az orvosodhoz, ha továbbra is panaszaid vannak.
2010. jún. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!